Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy négy hónapos Westim,...

Van egy négy hónapos Westim, és kicsi kora óta rágja az én és a párom kezét. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Mi azt hittük ha „cseréli” majd a fogát, utána majd elmarad, de nem így lett. Szóval miért rágja a kezünket?
2010. júl. 25. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

A kutyák tudtommal 6 hónapos korukig cserélik a fogaikat. Amúgy meg még fiatal, kiskutya még, most abban a korszakában van, hogy amit meg lehet enni, azzal játszani kell, ami meg nem ehető, azt meg kell csócsálni. =) Ha rágja a kezeteket, akkor szóljatok rá hangosan (sikítsatok, jelezzétek, hogy fáj), rá fog jönni, hogy meddig mehet el, rájön, mi fáj és mi nem fáj a másiknak. Egy idő után meg kinövi majd.


A mi kutyánkkal is így volt, most 6 éves, bár ő németjuhász keverék, ő is rágta a kezünket, kb 6-7 hónapos koráig, utána leszokott róla, ha meg birkózunk, akkor csak megfogja, és nem szorít rá. Pedig csak egy mozdulat lenne neki súlyos sérülést okoznia.

2010. júl. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Akiteki ***** válasza:
Ne hagyd. Rossz szokás és fáj is. Nekem egy kutyám próbált ilyet, beraktam a szájába a saját farkát, harapja azt. Elég hamar leszokott róla:))
2010. júl. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
meg ha most hagyjátok, azt fogja hinni később is, hogy ez játszás, csak akkor már tudni fog nagyobbakat harapni. amúgy nem westi, hanem westie.
2010. júl. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor még váltja a fogát és hagytátok, hogy rágja a kezeteket akkor most is azért rágja. Nekünk is ez volt a bajunk a Westienkel és leszidtuk amikor rágta a kezünket és leszokott róla. CSAK A TANÍTÁSON MÚLIK.
2010. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!