Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 6 hetes argentin dognak...

Egy 6 hetes argentin dognak sziloplasztos let a szöre egy kis helyen mit csináljak,32% macsak tápal etetem 0.9 foszfor és 1. 0 calcium van benne ez meg felelő?

Figyelt kérdés
a másik kutyám (szuka nem rég szült ) egyfolytába tisztogat ja és játszik vele itt az gond az hogy atól félünk hogy úgy meg kapja (mert log a csöcse és a kiskutya mindig szopizni akkar )hogy meg döglig a kis kutya a macskánk is haldoklik miatta + a kicsi meg erősen morog miatta mert nem haggya élni egyfolytába ott van mellette
2010. júl. 26. 08:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%

ez rohadtul nem egy 6 hetes kiskutyának való kaja, érsd már meg ... nem birsz átmenni az állateledeleshez venni neki normális, kutyának való kaját??? akkor menj a boltba vegyék neki hus, rizst .. egye azt ... de ne etesd szeméttel


akitöl vetted az meg nem tenyésztő ... ha oltva lenne akkor lenne oltási könyve

2010. júl. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
kezdj ásni...egyet a kutyusnak :S ...egyet meg magadnak...
2010. júl. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%

Gratulálok, és ha jól tudom valamelyik korábbi kérdésedből, azt a kutyát is majd tovább akarod tenyészteni, akit most tejbe áztatott kenyérrel etetsz.... Nagy az Isten állatkertje, az biztos.


Ne haragudj, de szerintem itt senki nem fog neked értelmes válaszokat adni, mert pontosan az a kutyatartó vagy, akit itt a legtöbb ember tűzzel vassal irtana. Nagyon sajnálom a kutyáidat, meg azokat az embereket, akik majd tőled vesznek kiskutyát.


Nagyon komolyan gondolkodj el azon, hogy mit csinálsz, ugyanis éppen érző élőlényeket akarsz kihasználni az anyagi előrejutásod érdekében,


Bármennyire is sajnálom a kutyáidat, nem fogok segíteni neked, hátha majd a hibáidból tanulsz.

2010. júl. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Istenem!Hogy kérdezőt miért nem lehet lepontozni???
2010. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
tegnap volt orvosnál a kutyákkal megkérdeztem és azt mondta hogy nem lesz semmi baja a macsaktáptól a kutyáknak szóval mielőtt beszóltok az ellőt használjatok googlet
2010. júl. 27. 07:36
 16/18 anonim ***** válasza:

Te meg használd a "Magyar helyesírás szabályait"

A kérdéseddel,a macskatáp a legkisebb probléma....

2010. júl. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

EGY TENYÉSZTÉSRE SZÁNT KÖLYKÖT A LEHETŐ LEGJOBB MINŐSÉGŰ TÁPANYAGGAL KELL ETETNI! Biztos szuper a macskakaja, azok a tápgyártók meg, akik gyártanak direkt nagytestű kölyökkutyáknak való prémium tápokat, azok meg csak viccből találták ki az egészet.


Eszetlen szaporítóbanda vagytok, akik elárasztják a piacot egészségtelen, rossz idegrendszerű kutyákkal. Gratulálok.

2010. júl. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
mondom hogy csak véletlenül kapott macska tápot és rendes tápot kap most vetem neki dog chow puppy t
2010. júl. 27. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!