Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell tudni a pittbullokról...

Mit kell tudni a pittbullokról? Kiknek ajánlanátok és mik a tapasztalataitok vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2008. nov. 21. 17:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerek mellé nem ajánlom. Tapasztalt gazdinak ajánlom de neki is csak alapos neveléssel. Amugy ha jól van nevelve akor egy kezesbárány.
2008. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor lehet nem azt kérek karácsonyra:D nem hinném h. én megtudnám nevelni,pedig nagyon szeretnék egy olyan kutyát:S
2008. nov. 21. 18:29
 3/17 anonim ***** válasza:
71%

Szia! Nekem Pit Bullom van, lassan a 16. évébe lép:)13hónapos volt mikor hozzám került. Vele mondhatom, hogy semmi probléma nem volt, annyi, hogy a macskákat nem szereti, de szerintem ez nem fajta függő. Soha se emberre, se kutyára nem volt agresszív, bár, ha őt megtámadta egy kutya, azért megvédte magát. Állatorvosnál is csak az oltások miatt volt 15év alatt:)Bár azért nem tagadom, elkel a kemény kéz, mert tudnak akaratosak lenni, de én lány(most már nő)létemre megbirkóztam vele.

"Tiszta" Pit bullt szerintem már nehezen találnál, mert a tenyésztését jó pár éve betiltották. Én imádom ezt a fajtát, ők ugyanúgy tudnak szeretni és ragaszkodni és nem utolsó sorban, szerintem, bár kemény kézzel, de ugyanúgy tanítható, mint bármelyik másik fajta. És bármikor bárhol nyugodt szívvel sétáltam, mert nem hiszem, hogy lett volna valaki, aki kikezd velem egy ilyen kutyával az oldalamon:)Mára szegénykém kicsit süket, kicsit vak, kopottak az ízületei, de még hála az égnek jó egészségnek örvend:)

2008. nov. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Főleg én is azért akarnák ilyen kutyát,hogy védjen azért:)Lehet maradnom kéne valami másik kutyánál mert 16 évesen nem hiszem h. hallgatna rám:S
2008. nov. 21. 19:21
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én általános ballagásra kaptam, de még csak hetedikes voltam amikor kikönyörögtem.... ;)Korai ajándék volt:)Azóta én 27, ő lassan 16, együtt nőttünk fel:)Csodálatos dolog ám!
2008. nov. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
á azért hogy megvédjen nem kell egy pittbullal kezdeni rögtön mert ha rossz kezekbe kerül akkor egy időzített bomba lesz belőle mondjuk egy nagyobb testű hatásosabb lehetne ha védelemnek kell mondjuk egy berni pásztor vagy leonbergi nem idegbetegek de nagytestűek és nem sokan mernének kikezdeni valakivel ha egy 70-80 centis kutya van melletted
2008. nov. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
én egy rotin gondolkodtam,de az volt és hát anyum félt tőle szóval nem tudom h. ien nagytestűekkel hogy tudnánk elbánni mert én se vagyok olyan hűű de magas és még felborít játszásiból.Tudom ha rosszul bánok a pittbullal betud kattani,de azért elég szigoruan nevelem az összes kutyámat ami eddig volt
2008. nov. 21. 19:44
 8/17 anonim ***** válasza:
egy berni pásztornál nem láttam még jobb szeméy őrzőt ha megállsz beszélgetni valakivel az utcán és gyanúsan emeli a kezét akkor ugat egyet ha hadonászni kezd előtted akkor megfogja és ha megüt akkor leteríti az illetőt és nagyon nyugodt máskor de ha a családot kell megvédenie akkor nem habozik
2008. nov. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szóval szerintem ha szigorúan nevelted a kutyáidat semmi gond nem lehet, kapjon sok sok szeretetet és a kutyád is olyan lesz! bármelyik kutya bekattanhat, szerintem a kistesűek hajlamosabbak rá.nyugodtan vehecc szerintem pitbullt, nekem amstaffom van. a 2 végülis ugyanaz.
2008. nov. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
egyik kutyát sem ajánlanám 8-10 éven aluli gyerek mellé, ha kenelben van akkor viszont lehet.
2008. nov. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!