Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Huskyt húzásra nevelés?

Huskyt húzásra nevelés?

Figyelt kérdés
A közeljövőben venni fogok egy husky kölyök kutyát.Tisztában vagyok a fajleírásával.A célom hogy gördeszkával huzassam vele magam mikor már kifejlett.Hány hónaposan lehet elkezdeni vele gyakorolni, esetleg hogyan,mivel?(pl vezényszóra induljon,álljon meg). Válaszokat előre is köszönöm.(légyszi ne negatívoskodjatok😊)
2020. márc. 28. 11:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%

Kezdjük azzal, hogy betonon tilos kutyát futtatni! Szántóföldön és erdőben pedig nem fogsz kördeszkázni! Így ezt nagyon gyorsan gondold át!


A husky-nak napi 20-30 km meg sem árt! Viszont kell neki, hogy ne őrüljön meg, ne legyen kezelhetetlen és szökős! Minden egyes nap kell neki!


A husky nevelése rohadt nehéz! Nem gyereknek és kezdőnek való! Mert mit kezdesz, ha elfut macska, nyúl után? Ha elkezd őrjöngeni másik kutyára? Ha bevédi tőled a fekhelyét vagy ételét? És ez nem költői kérdés! Válaszolj rájuk!

2020. márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a kérdésemre megkaptam a választ és tájékozottabb lettem:-)
2020. márc. 30. 11:41
 13/13 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=M3PYA6hR_JQ

és erről mi a véleményetek? elédobok egy ventillátort hogy hűtse?

2020. márc. 30. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!