Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelosok, hányszor viszitek...

Panelosok, hányszor viszitek le a kutyát most És mennyi időre?

Figyelt kérdés
Mi 3-4x 10-20 percre. Kevesli szegény, de ez van.

2020. márc. 28. 18:23
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

9. válaszoló vagyok, kedves 47%-os: próbáld ki, hogy 24 órán belül csak egyszer mész ki pisilni, és mondd el, milyen érzés volt.

Amúgy azt elmondanád, hogy én hogyan veszélyeztetek bárkit, ha mindenkitől távol sétálunk? A kutyaszőrön mondjuk valóban megtapad a vírus, de 1. eddig sem engedtem senkinek se, hogy simogassa a kutyámat, mert bizalmatlan az idegenekkel a fajtájából adódóan, 2. ha valaki olyan ostoba, hogy a kifejezett kérésem ellenére végigsimít rajta (ahogy régebben többször is előfordult, szerencsére amióta van a vírus, azóta nem...), akkor azzal nem tudok mit kezdeni, vessen magára. A kutyasétáltatás pedig a jelenlegi magyar rendeletben sehol sincs tiltva, ahogy az sincs meghatározva, hogy csak egyszer lehet levinni. Sőt, az ennél sokkal szigorúbb korlátozásokkal élő országokban sincs ilyen rendelkezés bevezetve.

Mellesleg ha valakit szidni akarsz, mert nem tartják be a szabályokat, akkor javaslom a játszótereken lévő kisgyerekes szülőcsoportosulásokat, a lent focizó kamaszokat, vagy az időseket, akik vasárnap délután 4-kor egy banán miatt akarnak bejutni a Tom Marketbe (mindegyik példa valós eseményeken alapul). Ha mindenáron a kutyásokra akarod kihegyezni a dolgot, akkor pedig azokat szidd, akik 5-10 fős csoportokban nyomulnak a kutyafuttatón (ilyet is láttam), ne azokat, akik egyedül sétáltatnak.

2020. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor kedves válaszoló, menjetek többet. Kerüld az embereket, és ennyi. Nem értem miért kell szerencsétlen kutyát kínozni. Mi ugyanúgy visszük, és nem bandázunk. Az én kutyám bele is halna, ha pelenkára vagy alomra kéne végeznie a dolgát... Annyira szobatiszta, hogy volt amikor beteg volt, súlyos hasmenése és én folyton vittem hoztam (panelben lakunk, reggel tudtunk orvoshoz menni) le és fel, de a kimerültségtől egyszer elaludtam és csak arra lettem figyelmes hogy az ajtó előtt áll és sikitozik, természetesen azonnal levittem de eszébe se jutott odafosni a lakásba, meg betegség esetén sem! Hogy lehet így alomra szoktatni? Kerülünk mindenkit, bár elég nehéz mert szerintem az összes környékén lakó ember itt piknikezik, még akkor se voltak ennyien mikor nem volt járvány. De a kutyának menni kell, lekell fárasztani, hozzávan szoktatva, nem büntetem a bezárással ha nem kötelező.
2020. ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Aki szerint elég napi 1 séta a panel kutyusnak jöjjön ide 1 napra a 3 éves hiperaktív nj keverékemhez és szoktassa kutyaalomra és hallgassa a sírását h ki akar menni :) már 2021 van, de én reggel 10 perces eü sétára viszem ki délután 2-3 körül 1,5 órás rohanós kifullasztós séta este 9 körül meg 25 perces séta elhagyatott helyen ahol nincs soha senki
2021. jan. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!