Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Biciklire való kuytakosarat...

Biciklire való kuytakosarat hol tudok venni?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves drótszőrű foxim, 10-11 kiló.

Hol tudnék olyan kosarat venni, amit a bicikli elejére lehet tenni, és be is lehet csatolni benne a kutyust?

Interneten kerestem, de csak 7 kilóig bírják.


Illetve, szerintetek ha mondjuk holnal rendelek egyet, kihozzák, vagy csak a kijárási tilalom után adják fel?



2020. márc. 29. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem nincs ilyen kosár, én is csak 7 kg-ig találtam annó. még nincs kijárási tilalom, de késve fog érkezni, az biztos(pl most rendeltem tápot és azt írták, hogy +5-6 nap)


ekkora kutyának már biciklis utánfutó kéne.

2020. márc. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is biciklis utánfutót javasolnék inkább.
2020. márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 grafno ***** válasza:
34%
Pont az előbb láttam egy ilyet és a bicigli hátuljara volt felerositve a kosár, nem elore és egy félkörraccsal befedve.
2020. márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ebay : [link]
2020. márc. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy face foxterrieres oldalakon is tedd fel ezt a kérdést. Akár külföldi klubok oldalain a facén
2020. márc. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!