Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Babéziás németjuhász etetése?

Dave009 kérdése:

Babéziás németjuhász etetése?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Előző héten babéziás lett a kutyám elvittem állatkórházba kapott infúziót,szurikat. Közérzete nagyban javult viszont nem igazán akar enni, hígabb állapotú kajákra rámegy de viszont abból se sokat eszik. Valakinek bármi tanácsa hogy mivel tudnám támogatni a táplálkozását?

#németjuhász #babézia #beteg kutya etetése
2020. márc. 31. 11:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nagyon minimálisat evett a levesből, viszont a felvágottat úgy eszi mint régen. Szóval nem tudom hogy vigyem-e vissza ma infúzióra :/
2020. ápr. 2. 09:48
 12/15 anonim ***** válasza:
Akkor próbálkozz felvágottal. Mindegy hogy mit eszik csak egyen. Mikor mennétek infúzióra?
2020. ápr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Doki azt mondta kedden hogy ma vigyük vissza ha semmilyen változást nem tapasztalunk hogy ne a hétvégi ügyeletre vigyük. Na most ez elég nagy változás hogy ilyesmit megeszik szóval még nem tudom hogy vigyem-e vagy ne.
2020. ápr. 2. 13:57
 14/15 anonim ***** válasza:
Holnap esetleg nem lehet még visszavinni? Ma még próbálkozz nála, aztán ha nagyon nem akar enni akkor holnap mennétek esetleg. De szerintem most már szép lassan megindul nála.
2020. ápr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Elviszed. Elmondod, hogy a felvágottat eszi. Az orvos pedig dönt, hogy kell-e még infúzió, vagy sem.

De fel is hívhatod az orvost.

2020. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!