Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány évesen komolyodik meg...

Hány évesen komolyodik meg egy komondor?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 2. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz komolyodáson?

Felnőtt 2-3 éves kora körül lesz általában.

2020. ápr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A miénk 6 éves, és még mindig ugrál, ha hazaérünk vagy ha vendég jön hozzánk, le-fel futkos. És egy csomószor rá kell szólni, mire lehiggad. Sokszor ha valaki jön hozzánk szép ruhában, akkor inkább a kapuban beszélgetünk, mert senki nem szereti, ha ráugrál.
2020. ápr. 2. 14:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, azért, mert komondor, némi nevelés kijár neki is, mint a többi kutyának. Pl kölyökkorában megtanítani neki, nem ugrálunk senkire.

Még nem késő, el lehet kezdeni.

Hogy játékos, az nem baj, de némi viselkedési szabályokat be kellene tartatni vele.

2020. ápr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én csak másfél éve lakom a párommal, a kutya előttem jött, és próbálom folyamatosan, de nem tudom őt nevelni, kutyaiskolák meg nem vállalják a kora és a fajtája miatt ☹️
2020. ápr. 2. 14:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a videó csak egy sok közül.

https://www.youtube.com/watch?v=pGhfE2BEWx4

2020. ápr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2,5-3 éves kora után.
2020. ápr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!