Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törzskönyves Labradort szeretn...

Törzskönyves Labradort szeretnék már nagyon régóta vásárolni. Kb mettől meddig terjed az ára? Tudtok esetleg ajánlani megbízható kenneleket, ahol az idei évben várható alom? (ha tudtok esetleg árat is mellé)

Figyelt kérdés
2020. ápr. 2. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
100-250000ft körül van,kennelből:Ban Belle labrador kennel,Sunnycafe kennel,Brilliant birds kennel,Port of Nessie kennel,Angels of Harmony kennel,Lilly's Mocca kennel...mind megbízható,szuper kennelek,keresd felőket!remélem tudtam segíteni😊
2020. ápr. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

[link]

Nekem ők nagyon szimpik.

2020. ápr. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

80-100-től kezdődik és a határ a csillagos ég. Itt megtudod nézni az aktuális almokat: [link]

Én a Port of Nessie Labradors kennelt ajánlom, de itt 1000 eurótól indulnak a kutyák, viszont tényleg gyönyörű, egészséges kutyákat kapsz. Nem tudom, hogy idén lesz-e alom.

2020. ápr. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat nagyon hasznosak voltak :)
2020. ápr. 4. 14:43
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazából csak házikedvencnek vennénk, nem szeretném továbbtenyészteni így teljesen megfelelne egy 100-150 ezer forint közötti kutyus. A lényeg csak, hogy egészséges legyen és ne szaporítótól származzon. Tudtok ilyen árkereten belül kenneleket?
2020. ápr. 4. 14:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes utána kérdezni pár tenyésztőnél, ahová elmennél, mert én a kutyámért 2 órát utaztam és vissza is 2 órát, de tudom, hogy van olyan, aki maximum egy órát utazna, stb. Azt tanácsolom, hogy hívd fel vagy írj a neked szimpatikus tenyésztőnek és nyugodtan kérdezz árat, viszont az eljén tudjon meg mindent, amit ilyenkor tudnia kell és csak utána kérdezz árat.
2020. ápr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Valószínű körbekérdezek minden szimpatikus kennelt.Attól tartok csak, hogy a jelenlegi helyzetben elég kétséges a kutyus hazahozatala :(
2020. ápr. 4. 18:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy érdeklődj több tenyésztőnél, ebben az árkategóriában is bőven szoktak lenni kölykök akik "csak házi kedvencnek jók", mert pl szín vagy apró harapáshibájuk van, ami miatt ugyan teljes értékű életet élnek, de kiállításra nem vihetőek.
2020. ápr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A hazahozatal pedig egy számlaképes, munkáját végző tenyésztőnél nem lehet kétséges. Valahol olvastam is erről egy tenyésztő által írt bejegyzést. Hiszen olyan, mintha boltba mennél. Tudod igazolni, hogy vettél valamit, ő pedog nyitva tarthat mert a mumkáját végzi.
2020. ápr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Körbekérdeztem több helyen is, de sajnos mindenhol 250-300ezer forint között kaphatók a kölykök :((
2020. ápr. 8. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!