Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akkor most egy Rhodesian...

Akkor most egy Rhodesian Rideback, Thai Rideback mennyire is kemény és agresszív kutya fajta?

Figyelt kérdés

Az agresszíó tudom, hogy attól függ hogyan nevelik. De egy kutya vérében általában akkor is benne vannak a fajtájának az alap természete! És azt gondolom a Rodi, Thai Ride alapból agresszív, harcias fajta mind2 ami emberre veszélyes lehet. De ha úgy nevelik akkor vérebet is lehet belőle csinálni?! Na meg ha gondolom edzéssel az izmai, fogaik is erősek. És gondolom edzés nélkűl is erősebb, mint pl egy dalmata, labrador, whippet.


A 2 közűl melyik lehet vajon a keményebb?


Ugye a legerősebb harapása a kutyák között a bullterriernek van. Izomban meg szerintem ezek a legerősebbek Bordeauxi, Káj, Kaukázusi, Kangal, Kuvasz, Bully Kutta


Most akkor ezek a ridik. Legyőznének 1v1-be valóban egy farkast, sakált!? Vagy ezt csak írják. Szerintem az tutti hülyeség, hogy egy medvét vagy egy oroszlánt legyőznének. Farkas ellen is inkább csak etiop, egyiptomi, nádi farkasok, panyókás sakálok ellen. Szerintem egy szürke, tundra farkas ellen vagy sujtásos, aranysakál ellen nem igen van esélye egy kutyának.


Kutya fajták ellen, szerintem egy pibull, amstaff, bullterrier, belga malionis, roti, stb simán vesztene.

Viszont Káj, Bully Kutta, Kaukázusi, ír farkas kutyában már kételkedem!



2020. ápr. 4. 17:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%

XD véreb :)) azaz :)


Angol véreb, bajor hegyi véreb, hannoveri véreb. Melyiket kevered a ridgebackkel? Tudod egyáltalán, mit jelent az a szó, hogy véreb?

A sebzett vadat követi a vérnyomok alapján (vércsapa). Az a véreb. Vadászkutya.

2020. ápr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Oké, értem de engem ne kioktassatok, hanem szépen válaszóljatok a kérdésemre, kösz!!!
2020. ápr. 13. 15:57
 13/15 A kérdező kommentje:
Helyesbítek a kérdéseimre!
2020. ápr. 13. 15:57
 14/15 A kérdező kommentje:

Na még van egyb3. fajta ridgeback is a Phu Quoc Ridgeback. Gondolom ez már nem keményebb egy bullterrier, pitbull, rottweilernél sem. Akkor ez már nem bírna el egy etióp farkassal! Nondjuk nem minden a tömeg, lehet ez még keményebb a másik 2 fajtánál is. Bár nekem edfig a thai tűnik a legkeményebbnek.

Mert én halottam olyan sztorit, hogy egy thai ridgeback egyedűl elintézett egy párduct!

2020. ápr. 13. 16:01
 15/15 anonim ***** válasza:

Egy kölyköt talán. Felnőtt párducnak a kutya táplálék.

Indiában pont amiatt van gond a leopárdokkal, mert bemerészkednek a faluba a kutyákra vadászni, és ha az ember jön szembe, annak is nekitámad.

2020. ápr. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!