Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táppal etetitek a...

Milyen táppal etetitek a csirkeallergiás kutyátokat?

Figyelt kérdés
Ma állapította meg az orvos, 2 kutyaboltba voltunk 2 eltérő választ kaptunk.Az egyik szerint csak az Acana gyárt hypoallergén tápokat semmi mással ne etessük, a másik szerint csak azt kell nézni, hogy csirkeszója ne legyen a tápba és a marhásat stb. lehet neki adni.Szerintetek?
2010. júl. 26. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha konkrétan csak a csirke fehérjére allergiás, akkor bármilyen táp jó, ami nem tartalmaz csirkehúst. A legjobb tápjai -szerintem- tényleg az Acanának és az Orijennek van, de az egy kicsit drága már,legalábbis nekem. Nálam bevált (az Acana és az Orijen mellett) még a lazacos Pro Plan, a halas Chicopee, most Dadot etetek, annak is van halas (monoprotein) változata. De régebben ettek egy kis ideig Trainer Fitnesst is, abban azért nem tetszett, hogy nem hús alapú.
2010. júl. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En csak Acanat es Orijent adok neki, ez a ketto az ami nagyon bevalt nekunk.
2010. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amelyik doki az acanát mondta az biztos szerződött partner, reklámoznia kell mindenáron. Amúgy ténleg csak az a lényeg h ne legyen benne csirkeeredetű cucc.
2010. júl. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem csirkeallergiás kutyás ismerősöm ilyet etet, azt mondja ez jó, és nem jön ki tőle az allergiája: [link]
2010. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm Acana pacificával eteti a csirkeallaergiás kutyuját! Tökéletes. Vagy ha a pénz nem akarály, vannak az Orijennek vörös húsos tápjai vagy abból is halas.
2010. júl. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bozsikrisz ***** válasza:
100%
Az én kutyám nem allergiás, de akkor is Acana Lamp and Aplle-t kap. Szerintem a legjobb táp. Ráadásul tényleg hipoallergén.
2010. júl. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam is ez volt a helyzet. Happy Dog-ot tudnám ajánlani, abból én az Africa-t adtam, most halas Trainer Fittnest adok az ebnek. Bevált mindkettő.

Az Acana is és az Orijen is jó, amit az előzőek ajánlottak.

2010. júl. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!