Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan védi a kutyát az...

Hogyan védi a kutyát az advantix spoton a kullancsok ellen?

Figyelt kérdés
Használjuk,mégis több kullancs volt rajta.
2020. ápr. 5. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Elvileg repellens hatású, ami azt jelenti riasztó hatású, tehát nem szabadna rajta lenniük sem.

De gyakorlatilag nem minden készítmény jó/működik minden kutyán.

Érdemesebb többfélét kipróbálni, nekünk pl: csak a bravecto tabletta vált be, ez mellett sose láttam bene és rajta sem kullancsot.

2020. ápr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekünk egyik spoton sem vált be. Mi Foresto nyakörvet használunk a kutyákra és a macskákra. Soha nem találtam bennük kullancsot.
2020. ápr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Először is advantix nem riasztó hatású,hanem hagyja hogy befurodjon kutyába,amikor kullancs befurodik kutya testébe,abban a pillanatban advantix kivégzi kullancsot. igy már csak döglött kullancsot kell kiszedni kutyából, persze óvatosan kullancs test osszenyomas nélkül kell kiszedni.
2020. ápr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi,és ha azt akarom ne menjenek rá a kullancsok,akkor mit használjunk?
2020. ápr. 5. 11:16
 5/10 anonim ***** válasza:

ma 11:01

A tabletták is így működnek. Még a leírásukban is szerepel, hogy befúródhat a kullancs a bőrbe.

2020. ápr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

"Először is advantix nem riasztó hatású,hanem hagyja hogy befurodjon kutyába"


Hát rosszul tudod, ugyanis az advantix riasztó hatású nem szabadna hogy belemenjen a kullancs a kutyába mellette.

Amit te mondasz az a tablettáknál van így, azok nem riasztó hatásúak.

De tessék olvasd el te magad:


[link]

2020. ápr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Egyetlen szer sem működik egyformán a kutyákon. Ahogy pl az embereknél is egy fejfájásnál sem mindenkinek ugyanaz a gyógyszer használ.

Egy nagyon fertőzött területen akár kevésbé lehet hatásos az Advantix repellens hatása.

2020. ápr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát rosszul tudod, ugyanis az advantix riasztó hatású nem szabadna hogy belemenjen a kullancs a kutyába mellette.


Amit te mondasz az a tablettáknál van így, azok nem riasztó hatásúak.


De tessék olvasd el te magad:


Hagyjuk már az okoskodast, nem létezik egyáltalán hogy távol tartson kullancsot


Nem számít hogy ki mit ír szerről, tapasztalat hogy nem létezik ami távol tartja kullancsot még ultrahangos bileta izé sem riasztja max csökkenti. Bravectoba egyáltalán nem tud befurodni de ha lakásban tartja a kutyát akkor nem javasolom mert bundajan keresztül beviszi a lakásba és ha gazdája ölében alszik akkor atmaszhat emberre így nem túl biztonságos. (Velem az történt hogy este kutya karomon aludt el én meg tv-ztem, aztán másnap hajnalban azon a karomon befurododt kullancs)

Advantix pedig minden egyes kullancsot kivétel nélkül megölik abban a pillanatban amikor befurodik a kutya testében.

Mondták hogy nextgear jók de erről nincs személyes tapasztalatom.

2020. ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Nem számít hogy ki mit ír szerről"


A gyártó írja ezt a saját szereről, csak tudja mit gyárt te barom!

Ne okoskodjál már!!

Riasztó hatású. Nem értem miért a jó válaszok vannak lepontozva a rosszak meg fel, itt mindenki idióta??

2020. ápr. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Pl. VW azt írta hogy dízel autó ennyit fogyaszt és tapasztalatok után vizsgálatok kiderült hogy csalt. Ezért nem számít hogy ki mit ír a saját termékről, csak a tapasztalatok.....akinek nincs saját tapasztalata termékekről csak okoskodni tud, hogy miket írnak a termékről.


de én itt befejeztem vigyázzatok magatokra és egymásra.

2020. ápr. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!