Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Mi az oka annak, hogy a szomszéd kutyája este 10-től elkezd ugatni egészen reggelig?

Az utcán nem megy senki, és semmi. És több háznál van kutya, van ahol több is, de azok csendben vannak, vagy akkor ugatnak amikor éppen valami mozgást észlelnek. Ellenben a szomszéddal, annak ugatja a nagy semmit. Lett nekik mondva há azé van a kutya, hogy ugasson, egyébként a származást, azt már le sem írom, milyen a kutyatartónak. Etetni se gyakran etetik. Ez még egy kisebb kutya, fajtáját nem ismerem, de igazság szerint a kinézete alapján szegényke, nem az udvarra való, hanem bentre, ezeket bent tartják a házban. Azt még hozzáteszem, hogy még egy kutyaház sincs kitéve, egy nagy udvar beton meg nagy duzsmbuj fűvel, meg piszokkal. És ez éjszaka, mikor az ember pihenne nagyon zavaró tud lenni, ez a kínlódó ugatás, mert olyan mintha közben morogna is.

Kinek érdemes szólni ez ügyben, na meg egyáltalán van e értelme?!

jan. 1. 22:12  Privát üzenet  

A válaszok
Allat vedoknek mond nekik h etetni is alig etetik

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jan. 1. 22:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Megírnám. De biztosra ezért ugathat?

# 2/6Időpont jan. 1. 22:33 Privát üzenet
Elso vagyok es ne a szarmazast nezd en is roma vagyok es meg ertem a kiborulasod is hissz az ilyen romak teszik tonkre a normalus romak nevet de azert jo lett volna h a szarmazast nem emlitetted volna koszonom

A válasz 30%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jan. 1. 22:33 Privát üzenet
Allatvedoknek irj! A kutya ehezik es fazik kinnt! Azert ugat! Ilyen hidegben futott kutyahazat szoktak vagy beengedik a kutyat!!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jan. 1. 23:07 Privát üzenet

Szólj az állatvédőknek és a jegyzőnek.

Lehet, hogy valami állatot ugat(pl macska, sün, görény, patkány), amit nem ér el, de ösztönösen el akarná zavarni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jan. 2. 06:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

4# igen, erre gondoltam én is. Nagyon érdekli őket ezek szerint. Milyen emberek ezek?! Ugatnak a kutyáik, de ki nem jönne megnézni mi a baj. Semmilyen kutyaház nincs, ma pl.kint voltak nekik az utcán.

A 3sra meg inkább nem mondok semmit, nem szeretnék ahelsinkin kikötni.

# 6/6Időpont jan. 5. 23:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egész nap, este ugat a szomszéd kutya?
Ma állítottunk fel egy kisebb gyerekmedencét,38 cm magas. Eddig nem érdekelte sem az én cicámat, sem a szomszéd cicáját, de ma este picit összezörrenhettek, vagy játszottak, nem...
Őrjítő kutyaugatás? Szembe szomszed rendőr kistestű kutyaja folyton ugat. Reggel fel 5, este 10 és napközben állandóan. Szólni senki nem mer neki mert hőbörög az utcán h akinek...
A szomszéd fenyegetőzik hogy fel jelent mert ugat a kutya este?
Lány cicám tegnap este összeverekedett a szomszéd mácskájával, többi lent?
Miért ugat a szomszéd kutya minden nap este felé? Menetrendje van?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!