Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi az oka annak, hogy a...

Mi az oka annak, hogy a szomszéd kutyája este 10-től elkezd ugatni egészen reggelig?

Figyelt kérdés

Az utcán nem megy senki, és semmi. És több háznál van kutya, van ahol több is, de azok csendben vannak, vagy akkor ugatnak amikor éppen valami mozgást észlelnek. Ellenben a szomszéddal, annak ugatja a nagy semmit. Lett nekik mondva há azé van a kutya, hogy ugasson, egyébként a származást, azt már le sem írom, milyen a kutyatartónak. Etetni se gyakran etetik. Ez még egy kisebb kutya, fajtáját nem ismerem, de igazság szerint a kinézete alapján szegényke, nem az udvarra való, hanem bentre, ezeket bent tartják a házban. Azt még hozzáteszem, hogy még egy kutyaház sincs kitéve, egy nagy udvar beton meg nagy duzsmbuj fűvel, meg piszokkal. És ez éjszaka, mikor az ember pihenne nagyon zavaró tud lenni, ez a kínlódó ugatás, mert olyan mintha közben morogna is.

Kinek érdemes szólni ez ügyben, na meg egyáltalán van e értelme?!


2020. jan. 1. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Allat vedoknek mond nekik h etetni is alig etetik
2020. jan. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megírnám. De biztosra ezért ugathat?
2020. jan. 1. 22:33
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Elso vagyok es ne a szarmazast nezd en is roma vagyok es meg ertem a kiborulasod is hissz az ilyen romak teszik tonkre a normalus romak nevet de azert jo lett volna h a szarmazast nem emlitetted volna koszonom
2020. jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Allatvedoknek irj! A kutya ehezik es fazik kinnt! Azert ugat! Ilyen hidegben futott kutyahazat szoktak vagy beengedik a kutyat!!
2020. jan. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szólj az állatvédőknek és a jegyzőnek.

Lehet, hogy valami állatot ugat(pl macska, sün, görény, patkány), amit nem ér el, de ösztönösen el akarná zavarni.

2020. jan. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4# igen, erre gondoltam én is. Nagyon érdekli őket ezek szerint. Milyen emberek ezek?! Ugatnak a kutyáik, de ki nem jönne megnézni mi a baj. Semmilyen kutyaház nincs, ma pl.kint voltak nekik az utcán.

A 3sra meg inkább nem mondok semmit, nem szeretnék ahelsinkin kikötni.

2020. jan. 5. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!