Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Parvo virusnak hany nap a...

Parvo virusnak hany nap a lefolyasa?

Figyelt kérdés

Sziasztok

van egy kiskutyam. parvos lett, es mar 5.napja infuzios kezelesre hordom. sajnos csont meg a bor, se enni se inni nem akar meg mindig. hany nap a lefolyasa?



2020. ápr. 5. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez változó. Az sem biztos, hogy túléli. Hány oltása van? Mennyi idős? A tenyésztője mit mond erre?
2020. ápr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kezelő orvos talán meg tudja mondani, milyenek a kilátásai a kiskutyádnak.Nincs olyan idővallum, amit biztosra lehet mondani sajnos.
2020. ápr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mehelyi a kutyus 3-4 hónapos, és 1 oltással rendelkezik. másodikat akkor kapja majd ha kigyógyul a parvobol
2020. ápr. 6. 07:24
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Menhelyről egy oltással engedték ki? Melyik menhely ez?
2020. ápr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

az mindegy honnan. de szeretem mikor neki állnak az emberek okoskodni, és észt osztani.ha nincs segítőkész válaszod, kommented a kérdésemre, akkor lapozz tovább.

köszönöm.

2020. ápr. 6. 12:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen fázisban lett elkapva a parvó,tehát milyen hamar került kezelésre és a kiskutya mennyire szívós.



Nekem 3 éves kutyám lett parvós oltás mellett!


Reggel semmi baja nem volt 2 kor anyum mikor haza jött ebédelni véres hányás és fos volt a lakás. Én pesten dolgoztam. Mondtam hívja az orvost és vigye el,ez nem várhat! Ez jó rég volt asszem mi 3 napig vittük infúzióra reggel-este. Pluszban itthonra kaptunk port ami ásványi anyagok,enzimek és stb vízbe kellett feloldani. Fecskendőből bele kellett mindig valamennyit nyomni a kutya szájába. Aztán helyre jött szépen.


De mondta az orvos hamar sikerült elkapnunk a betegséget,időben elvinni.


Kölyök kutya jobban ki van téve veszélynek 5.napja infuzió,drukkolok,hogy maradjon meg! :(


Akkor lesz jobb a helyzet ha a kedve is jobb lesz,picit eszik is.


Sajnos mikor lesz ez nem tudni tényleg.

2020. ápr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

na halo

ugy nez ki meggyogyultunk :) ma mar infuziot sem kapott, tegnap ota csipeget. kedve is sokkal jobb, mar szaladgal, jarkal :)

8nap es 40.000ft de megmentettuk halistennek

2020. ápr. 8. 20:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Jajj de jó szuper hír!! :) :) Sok sok együtt töltött egészséges éveket!!
2020. ápr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!