Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek egy fiu kutyanak...

Szerintetek egy fiu kutyanak ez a nev jo?

Figyelt kérdés

Limo :D tegnap talaltuk az utcan a kutyust nincs benne chip kitettuk a kozossegi oldalakra de senki nem irt hogy az ove lenne, igy megtartjuk :D

Kis tacsikeverek, tegnap voltunk dokinal is oltasokat megkaota chipet meg majd par nap ha nem jelentkezik erte a gazdi( bar nem szivesen adnank vissza :D)


2020. ápr. 8. 09:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jópofa!

Sok élményt és egészséget kívánok a kutyushoz. Nem fogjátok megbánni, hogy befogadtátok. :)

2020. ápr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem irtó cuki, talàló név.A mi tacsink Spuri,mert gyors és szeret elszökni. Nagyon makacs, ámde okos kutyák. A miénket nehéz tanítani, nevelni,nagyon rafkós. Mi is úgy hoztuk el,mert a régi gazdája meg akart válni tőle,sztem szimplán csak alig várta,hogy megszabaduljon szegénytől.. ja és elég ugatós is. De ha le lesz foglalva minden nap,és sokat mentek sétálni,lefarasztjatok,sztem nem lesz gond,mert amúgy nagyon feltalálja magát..
2020. ápr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Egyelőre nagyon félős :D

Volt benne sok bolha, megfürdettük utána beszaladt a kanapé alá :D azt kb azóta ott van :D

2020. ápr. 8. 09:55
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cuki, és nem is túl gyakori név. Ja, és tök rendes dolog tőletek, hogy befogadtátok! :)
2020. ápr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Ötletes, jópofa, tetszik:).
2020. ápr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jópofa név és nagyon rendes dolog hogy befogadtátok. Ha sok bolha volt benne akkor az is lehet, hogy utcára született szegény. Egyébként a tacskók nagyon önfejűek, az enyém is pontosan tudja mit mondok neki vagy mit akarok de ha ő mást akar csinálni akkor kitartóan ellenkezik. Ezzel szemben nagyon okosak és hűségesek. Eddig 2 tacskó keverékem volt, egy fiú és egy lány, mindketten könnyen tanultak, szobatisztaságot is nagyon hamar megtanulták.
2020. ápr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Köszönjük,most épp eszik :D
2020. ápr. 8. 11:00
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem tudsz felrakni képet? Nagyon kíváncsi lennék rá :)
2020. ápr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
2020. ápr. 8. 11:21
 20/26 A kérdező kommentje:
:D kis séta után kiterült :D
2020. ápr. 8. 11:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!