Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Argentin dog kennelek?

Argentin dog kennelek?

Figyelt kérdés
Magyarországi argentin dog kenneleket tudtok ajánlani? Esetleg valakinek akinek van honnan vette?

#kutya #állat #dog #argentin dog #argentin #argentino #dogoargentino
2020. ápr. 9. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Beírod googleba,hogy argentin dog kennel,és ottvannak...látszik hogy nagyon igényes vagy,a jövőbeli kutyádat illetően,hogy ennyit nembírsz megtenni
2020. ápr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én nem arra vagyok kívancsi hogy meik kennelek vannak hanem hogy szerintetek meik a legjobb esetleg tapasztalatok vélemények. Sajnálom ha a kérdésben rosszul fogalmaztam.
2020. ápr. 9. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor mi kutyát akartunk, kimentünk pár kiállításra. Nézegettük a kutyákat, de a kiállítókat is, hogy bánnak az állataikkal, illetve melyik kutya tetszik nekünk. Így nemcsak képen láttuk a kutyát, hanem azt is, hogy hogyan viselkedik, illetve a gazda hogyan viselkedik vele.

Most nyilván nincsenek kiállítások, de ha vége lesz a járványhelyzetnek, szerintem megéri ezzel próbálkozni.

2020. ápr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2020. ápr. 9. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!