Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak habzik a szája. (? )

A kutyámnak habzik a szája. (? )

Figyelt kérdés
Az előbb játszott egy békával, de túl későn vettük észre. Habzik a szája és rázza a fejét. Itattam vele tejet, de még mindig nincs jól. Nem jön ki az asztal alól, nagyon fél. Orvost hívtam, de azt mondta, hogy nincs halálos mérgű béka Magyarországon, őt pedig reggel 8-tól hívjam... Mit adjak neki? Nagy lehet a baj?
2010. júl. 26. 23:42
1 2
 11/12 anonim válasza:
Az én kutyámnak most volt ilyen problémája . Sonkát adtam neki kis darabokban és már jól van. :)
2013. aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Sziasztok!


Az én kutyám tegnap találkozott ezzel a "béka" problémával. Tünetek: szájhabzás, szédelgés, dőlöngélés. Totál olyan volt, mintha megmérgezték volna. Állatorvoshoz egyből el. Adott neki egy mérgezéselleni injekciót, meg valami olajat kellett a szájába raknom otthon. Még ma is totál le van szedálva. Egész nap aludt. Remélem örök lecke volt neki.


NEki korábban volt egy műtrágyás mérgezése, amit hajszál híján élt túl.

2014. szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!