Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két kutya első találkozáskor...

Két kutya első találkozáskor jobban elviseli egymást, ha előtte érzik egymás szagát?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, ha én például mindennap átjárok a kutya szagával magamon x emberhez, és ő is jön hozzám az ő kutyája által összebújt ruhában, akkor a két kutya hozzánk fogja kötni a másik kutya szagát? Vagy a két kan ugyanúgy egymásnak megy?

2020. ápr. 9. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Két kutya nem megy egymásnak ha meg van nevelve.
2020. ápr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a nevelésen, a szocializáción és a másik kutya viselkedésén múlik.
2020. ápr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen am, de a gazdik hibazhatnak!


Nalunk ugy tortent a baratommal: ket kutya mar jol ismerte egymast szagrol es elerkezettnek lattuk az idot, hogy talalkozzanak is. En mentem autoval, a haverom meg kihozta a kutyajat. Ahogy kinyitottam a kocsi ajtajat, a kutyam egybol rarontott a baratom kutyajara.


Ott rontottuk el, hogy a baratomnak elobb ki kellett volna jonni az autohoz, hogy udvozolje a kutyamat es csak amikor lenyugodott volna a talalkozas orome, csak akkor lett volna szabad elojonni az baratom kutyajanak.

2020. ápr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fuggetlen terepen engedjetek oket ossze eloszor porazon. Ha latjak,h jol elbeszelgettek,akkor megbekelnek egymassal tobbedik talakozasra. De az utcan kell talalkoznotok es beszelgetni setalni. Nalam is volt ilyen. Rendszeres talalkozas utan megbekeltek a kutyak.
2020. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!
2020. ápr. 11. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!