Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptam egy Közép Ázsiai...

Kaptam egy Közép Ázsiai Juhászkutyát (11hetes kan) és van két (1,5 éves szuka) amstaff kutyusom. Meg férnek e egymás mellett?

Figyelt kérdés

Elég dominás vagyok/voltam az amstaffokkal is és a kájnak is elvileg az kell de h ő meg lesznek e kicsit tartok tőle.

Ráadásul pont költözés előtt állunk ami leget alapból ki sit meg fogja zavarni őket.

Hozzáértő válaszokat szeretnék és akik tébyleg jobban értenek a kutyákhoz!

Köszönöm előre is a segítséget!



2018. máj. 17. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon határozottan kell nevelni mindegyiket. Kan és szuka elvileg megfér egymással, de a két szuka már könnyebben összeugorhat.

Célszerű az összeset ivartalanítani.

2018. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minimum a kant, mert elég egy baki.Ha tudatosan neveled ezt is, akkor nem lesz gond.Kicsi még, ösze szokhatnak,rajtad is sok múlik. (Nekem kau volt több meg egy leonbergi és egy moszkvai.)
2018. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azt irod, hogy elég domináns vagy. nem értem. Mi a kérdés?
2018. máj. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Neveles kerdese!

Nekem szuka Pincsim van egy kan Amstaff es egy kan Kaukazusi. Semmi gond nincs veluk.

2018. máj. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszokat! Az első nap kicsit nehéz volt, de úgy néz ki nagyon szépen meglesznek. A kicsi is tanulja már meg a rendet a két szukám pedig most már elég jól befogadták! Köszi mindenkinek

😊 😊 😊

2018. máj. 22. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!