Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Séta közben az erkélyéről az...

Séta közben az erkélyéről az öregasszony lekiabált nekem, hogy feljelent a kutyáim miatt. Mással is történt hasonló eset? 18/l

Figyelt kérdés

Előbb voltunk lent, mert később keltem, ugyanis este fél 1-ig az egyik hosszú beadandómon dolgoztam, amivel még tartoztam a tanárnak. Nem lényeg.


Megyünk a társasház felé, ahol mi nem lakunk, semmi közünk a házhoz, erre az erkélyről (mi akkor még kb 15 méterre voltunk a háztól) elkezd kiabálni a banya, hogy egy háztartásban két kutya, költözzünk a hegyre, ő nagyon ismeri a törvényt és csak egy kutyát tarthatunk, tudja, hogy hol lakok, feljelent engem. Visszaszóltam azt, hogy semmi köze hozzá, de nagyon hirtelen ért. Nem is ismerem ezt a hepciás vénasszonyt! Egyszer volt már vele összetűzésem, pontosabban neki velem, amikor még csak egy kutyám volt, és a ház közelében sétáltam. Az erkélyről szólt le nekem, hogy ne arra (a környéken) sétáltassam a kutyámat. Mondtam neki, hogy két percnyire lakok (nem mondtam, hol), nem megoldható.


Nem félek attól, hogy feljelent, csak ez annyira felhúzott, az indokolatlan fenyegetésével, hogy azt leírni nem tudom!!!


Volt valakivel hasonló?



#kutya #állat #séta #téboly #feljelentés #hepciás öregasszony
2020. ápr. 11. 11:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem normalis az oregassony... istenem de utalom az ilyen embereket.. tudom hogy idegesito probalj meg nem foglalkozni vele nem normalis, idiota
2020. ápr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
77%
Buta, u átkozó banya! Ényi!
2020. ápr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
53%

En ilyenkor hangosan elszoktam kezdeni beszelgetni a kutyammal, hogy:


"latod kiskutyam, errol beszeltem amikor a hulye emberekrol tanultunk"


"ne foglalkozz vele kiskutyam, ugyis nemsokarra meghal a neni"


... egy ido mulva (persze en leszek a bunko ember, de) bekenhagynak.

2020. ápr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%

Allj! Nev/lakcim nelkul hogy tervezi a feljelentest?:D

Amugy vannak ilyen gonosz, unatkozo venasszonyok, akik meg az ordognek sem kellenek es kb ezert vannak meg eletben.

Legkozelebb tegyel ugy mintha nem is beszelt volna hozzad vagy csak szimplan mutass be, legalabb anginazik egy sort! :D

2020. ápr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos vannak ilyenek.

Pár évvel ezelőtt minket is kinézetét egy magának. Az ablaka arra nyílt, ahol kijöttünk a lépcsőházból, és kértünk a parkba. Első alkalommal, amikor beszólt éppen pisilt a kutyám (ivartalan, szuka border collie. Elkezdett kiabálni, hogy szedjem össze utána. Mondtam neki, hogy összeszedném, ahogy szoktam is, de most csak pisilt a kutya. Erre, hogy őt nem érdekli. Ezután rendszeresen leste, hogy menjünk és kiabált, hogy undorító, hogy odajárunk, feljelent minket. Mondtam, hogy hajrá.

De ha tudtam, inkább másfelé mentem, kinek hiányzott, hogy mindig felhúzzon...

De veszélyes egy nő volt. Egy nénike a parkban a kis öreg spánieljével mesélte, hogy pont egy folyosón vannak. Volt, hogy megpróbált hipo-t itatni a kutyájával. Még volt, hogy direkt szétszórt vmi durva cuccot, hogy szétmarja a kutyus lábát.

2020. ápr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
71%
Az ilyeneket te meghallod? Én ilyenkor mindig azt hiszem, hogy csak a szél fúj és továbbmegyek. Nem szeretem a szelet, tudniillik.
2020. ápr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
77%

Én egyszer 2 kutyámat egyszerre sétáltattam, mikor az egyik kaput kilökték, és 3 nagy kutya jött ki vicsorogva, morogva. "Szerencsére" gyorsan kijött a gazdájuk is, én pedig odakiabáltam neki, hogy csukja be a kutyáit. A bácsi ezen felszívta magát és leordított...

"Mit képzelsz te kis taknyos, hogy parancsolgatsz nekem! Nem mondod meg mit csináljak, hát mindjárt pofán váglak!"

2020. ápr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Mai történet: Öregasszony lent, kabátban, sapkában, maszkban. A voltbántalmazott kutyám, aki emberre nem morgott még, mert tudja, mi vagyunk az erősebb, neki akart menni, mint a kutyáknak (még szocializáljuk). Erre elkezd szövegelni, hogy látszik, hogy vérebek (mindkettő, pedig a másik csöndben), és szájkosár kellene neki (aki neki akart menni, pórázon).


Mondom neki: Magának kéne jobban szájkosár.


Előtte és utána morgott még valamit, de azt már nem értettem. Komolyan mondom, agybajt kapok a vénasszonytól. 🙄

2020. ápr. 15. 14:41
 19/21 A kérdező kommentje:
Másrészt nem csodálom, hogy a kutyám ellenszenvesnek tartotta, és neki akart menni, bár úgysem csinált volna semmit. Nagy kutyám szája, de nagyrészt nyuszi amikor közel kerül a "célponthoz". Gondolkozok azon, hogy a kutya érezheti azt, amit a gazdája sugároz a másik felé? Mert tényleg, egyszer nyitotta száját emberre. xd A másik kutyám is. Ő imádja az embereket, de amikor meglátta egyszer a kettővel felettünk lakó férfit, akivel a szintén nem normális felesége állandóan üvöltözik, üvöltöznek egymással éjjel, és rühellem a csávót, megugatta.
2020. ápr. 15. 14:44
 20/21 A kérdező kommentje:
Ja meg, nem sétáljunk a környéken, mint parancs.
2020. ápr. 15. 14:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!