Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állandó puffadás lehetséges...

Állandó puffadás lehetséges taptol?

Figyelt kérdés

Hosszu szorben volt nem tűnt fel semmi, kb 1,5 hete mikor lenyirtam akkor vettem észre hogy valami fura rajta. De nem foglalkoztam különösebben a dologgal. De aztan nezem nezem fogdosom és puffadtnak tűnik.


Kedve jó, etvagya jo, iszik is. Aktív. Játszik a masik kutyaval.


Semmi betegségre utaló jel nincs!!


Kaka rendben, nem hanyt vagyis egyszer fűeves utan.


Na mar most a tapja tartalmaz kukoricát arra gondoltam lehet az fújja fel. :/ multheten rendeltem neki tapot amiben nincs kukorica. Elvileg holnapra megerkezik. Ugye az ünnepek meg a virushelyzet betett.


Gondoltam atvaltok a masik tapra és ha utána se múlna el, hogy picit pufibb a hasa. Akkor orvoshoz viszem. Vagy amint észlelek más tünetet!!


Gyomorcsavar azert nem lehet, mert 5 kgos kutya, másrészt annak vannak tünetei és ott ha órákon belul nincs orvoshoz vive akkor meghal. O meg 1,5 héte amit látok pufibb a hasa.


Cushingkornak neztem utana de ott megnövekedett vizivast ir mint tunet meg sok pisilest. Mivel a mellekvese probléma.


De ez sem áll fent.


Ezert gondoltam a tapra.


Mint irtam más tünet nincs. Ha lenne levittem volna dokihoz.


2020. ápr. 14. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg beáztatni a tápot, ha attól puffad. A többire az orvos tud választ adni...
2020. ápr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Féregtelenítve fél évente van?
2020. ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Milyen táp amiben van kukorica kutyának?


Milyen fajta kutya?

2020. ápr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

-Milbemaxot kap havonta!

Orvos mondta ez mellett nem kell plusz

fereghajto.


-Criskydogot, de legutóbb a lazacosat rendeltem neki. Ezt kb 2hete eszi.


-Havanese

2020. ápr. 14. 23:23
 5/9 A kérdező kommentje:
Összetevőkben felvan sorolva a kukorica
2020. ápr. 14. 23:24
 6/9 A kérdező kommentje:
Áztatást kiprobalom! Még ha megjon a masik tap fokozatosan de atallok. Ha fent áll a probléma természetes orvoshoz viszem! :)
2020. ápr. 14. 23:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor ha féregtelenítve van akkor a kukorica. Csodálkoztam hogy kutyatáp gyártó kukoricát tett a tápba az nem jó a kutyának.
2020. ápr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem a legjobb, de sajnos tavaly nyár óta 6 felé tapot próbáltunk. Mindentől hasmenese volt vagy laza szeklet. Aztan gondoltam hagyom a hiper szuper prémium minőséget,lejebb adom, mert neki nem jó. Aztan criskydogot próbáltam ki és bevallt. Mar atallasnal tökéletes volt a kaki. És örültem végre normalis a szeklet. De úgy tűnik ez sem jo a kukorica miatt :/ rendeltem másik elvileg holnap meg jön. Remélem nem lesz hasmenese tőle :/
2020. ápr. 15. 19:12
 9/9 A kérdező kommentje:

Na most már,hogy pár napja új tápot kapja pici régivel,lement a puffadás!! :)


Azért írom le,hátha valakinek hasonló problémája van a kutyájával.

2020. ápr. 18. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!