Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 napja késik a menzeszem, és...

9 napja késik a menzeszem, és 3 teszt negatív. Lehetséges a terhesség? Többi lenn.

Figyelt kérdés

Szóval a párommal megszakítással védekezünk. Már lassan másfél hetet késik a menzeszem. Csináltam 3 tesztet 3 különböző napon, és mindhárom negatívat jelzett. Utóljára kb. 2-3 hete lehettünk együtt...

Egyáltalán nem érzem előjelét annak, hogy meg akarna jönni. Néha picit szúrkál a petefészkem környéke, puffadok, hányingerem is van enyhén néha (bár nekem egyébként menzesz előtt is előfordul, vagy bármikor :D), és a szaglásom nagyon furcsa. Például az imént elkapartam egy icipici pattanást az arcomon, és a saját vérszagomtól is hányingerem lett, illetve mások számára nem érezhető szagokat érzek.

Nem gondolnám, hogy bebeszélem magamnak ezeket a tüneteket, mert egyáltalán nem vagyunk családalapítási projektben, szóval ezek tények.

Várom a sztorikat. :)



2019. márc. 27. 19:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem is késett anno majdnem két hetet elején negatívakat teszteltem. Majd nem jött meg és elmentem orvoshoz és kiderült hogy később fogant majd a tesztek is pozitívak lettek. Ezer egy ok lehet miért nem jön meg szerintem várj 1-2 napot és tesztelj újra reggeli első vizeletből.
2019. márc. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
az biztos, hogy a hormonális okoktól kezdve a táplálkozásig minden bezavarhat. Most nagyon nem a legjobbkor jönne a baba, de persze ha úgy alakul, akkor átalakítom magamat erre a helyzetre, és várom szeretettel.
2019. márc. 27. 20:20
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

Ha "nagyon nem olyan a helyzet" stb, akkor miért NEM védekeztek?!

A megszakítás nem az!!!!!

2019. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Petefészek ciszta? Nekem okozott már vérzéskimaradást terhes tünetekkel, de negatív tesztekkel.
2019. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Ha nagyon nem jönne jókor,akkor talán védekezni kellene.
2019. márc. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Jól van, én értem ezeket a kommenteket is, de igazából nem ezzel van a baj, szeretjük egymást, és közel vagyok a 30-hoz, fel tudjuk nevelni, és a rossz megfogalmazásomon túl inkább a ti tapasztalataitok érdekelnének. A "nem a legjobbkor jönne" dolgot inkabb arra ertem, hogy most nem úgy készítettük elő a terepet,hogy minden tökéletes legyen a megfogantatas pillanatától kezdve, de ha kiderül,hogy ez van, mindent ugy fogunk alakítani.
2019. márc. 27. 20:38
 7/16 A kérdező kommentje:
Cisztám a legutolsó (2 hónapja) szűrésemen nem volt. Beszéltem ma az orvosommal, azt mondta, hogy várjak 2 hetet, ha nem jön meg, akkor menjek be hozzá vizsgálatra. :)
2019. márc. 27. 20:40
 8/16 anonim ***** válasza:
Bármelyik ciklusban ki tud alakulni a ciszta. Attól, hogy 2 hónapja még nem volt, lehet most van, de majd a doki megmondja, ha mégsem jön meg.
2019. márc. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igen-igen, majd kiderül.

Esetleg másnak valami hasonló élmény? :)

2019. márc. 27. 21:11
 10/16 anonim válasza:
Majd írd meg amúgy mi a helyzet, kíváncsi lettem.
2019. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!