Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Óriás schnauzert és orosz...

Óriás schnauzert és orosz fekete terriert lehet a kezdetektől úgy szocializálni, hogy barátságosak legyenek (például sétáltatás során egy-két idegennel, vagy főleg ha gyermekek közé viszik őket, akkor velük)?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kőkemény őrző-védő fajtákról van szó, de már nem egy óriás schnauzerhez tudtam (idegenként!) odamenni, hogy nagyon kedvesek voltak velem. :)

2020. ápr. 15. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet
2020. ápr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, hogy kőkemény őrző-védő fajtákról van szó"

Csak VOLTAK. Ma már a show tenyésztés került előtérbe.

A " kőkemény" öv hajlam legtöbbjében mélyen el van már rejtve.

2020. ápr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2 sajnos igaz. Szerencsére még léteznek tenyésztők akik a fajtát előtérbe helyezve tenyésztenek és nem a pénz érdekli őket
2020. ápr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Orosszal van tapasztalatom,későbbiekben szeretnék is,sokat tudok róluk. Nagyon jó fej kutyák,intelligensek.

Remek családi,kiállítási és munka kutyák. Bárhol helytállnak.

Ha meg helyzet van akkor tudják mi a teendő.

Szerintem kiegyensúlyozottabb fajta mint a schnauzer. De gondolom eddig idegrendszeri problémás schnauzerekkel hozott össze a sors.


Viszont Magyarországon nincs tisztességes tenyésztő orosz terrierből!

Én nem vennék senkitől sajnos itt!

2020. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!