Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fiú kutyám van, de úgy pisil...

Fiú kutyám van, de úgy pisil mint a lány kutyák. Lehet, hogy valami baja van?

Figyelt kérdés
Nem emeli fel a lábát pisilés közben. Lehet, hogy fáj a lába?
2020. ápr. 15. 14:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A mi nemetjuhaszunk jovoheten lesz 1 eves, es csak kb 2 hete emeli fel a labat pisilesnel. Azt is csak setakor. Itthon ugyanugy leguggol.
2020. ápr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kis termetű kutyám van. Másfél éves korától pisil emelt lábbal. Kissé későn érő, és még most is néha legugolva csinálja.
2020. ápr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy mivel még csak 6 hónapos ezért pisil úgy, kb. 8-9 hónapos korától fogja a lábát is emelni következetesen pisilés közben, de ha később is így pisil, meg kéne nézetni dokival, mert az betegség jele. Egyszer láttam egy ilyen sorozatot,ahol egy állatorvos egy ilyen esettel találkozott, és annyira ritka volt ez a betegség, hogy még ő sem látott ilyet, de tanulták, a kutya nemi szerve a fitymán kívül volt emlékeim szerint és emiatt gyakran volt baktériumos fertőzése, műtéttel szokták orvosolni.
2020. ápr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Még "baba", majd kialakul idővel. Csivavám 5 hónapos kora óta emelt lábbal pisil, de mellette van másik kan kutya is, így volt kitől tanulnia.
2020. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem tudom, hogy miért lettek leszavazva, mindenkinek zöldet adtam.
2020. ápr. 15. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!