Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák képesek megérezni a...

A kutyák képesek megérezni a szerelmet két ember között?

Figyelt kérdés
Együtt sétáltattam a szerelmemmel a kutyám és konkrétan húzott visszafelé haza (ez soha nem történik meg még ha 3 órát is lent vagyok vele) pedig a fiúnak is van két kutyája de egyáltalán nen érdekelték őt. Mi beszélgettünk meg minden de borzasztó nehéz volt hogy közben húz. (10 hónapos lánykutya)

2016. jún. 13. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem igen, mert a kutya megérzi ha a főnök nem nyugodt hanem izgatott.
2016. jún. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy van összefüggés a két dolog között, de egyébként nagyon jól leveszik az emberi kapcsolatokat. Az én kutyám pl. fiatalabb korában félt a nagydarab pasiktól, aztán megismerkedtem párommal, aki pont az esete :D A kutya rögtön haverkodva ment oda hozzá, hogy ja téged szeret anya annyira, na muti magad :D
2016. jún. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen!

Az én kutyám még azt is megérezte, hogy a lányom babát vár. :-) Az a szokása ha jön valaki akit szeret akkor tíz méterről szaladva ugrik rá. Mikor lányom teherbe esett a kutya sose ugrott rá többet. Nem kérezkedett az ölébe, csak ült a lábánál illedelmesen, és várta a fülvakarást , a simit. Az unokám most 3 hónapos. Ha itt van a baba, akkor a kutya nem heveskedik, nem ugat, nem ugrál. Nézi a gyereket , mint egy istent! Izgatott pedig, csóválja a farkát , de se megnyalintani, se megszagolgatni nem akarja.

2016. jún. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!