Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire lenne nehéz két...

Mennyire lenne nehéz két kölyökkutyát (testvérek, egyidősek) tartani, felnevelni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 16. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fajta függő illetve mivel nem ismerünk téged nem tudjuk.

Egy kemény kezű embernek sima ügy de egy első kutyás gazdinak meg kihullik tőlük az összes haja.

2020. ápr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon könnyen ment, igazából örültem is, hogy ketten vannak, mert így a fárasztást is egyszerūbben megoldottam, illetve sétálni is együtt tanultak meg. Viszont én nagy szigort tartok itthon, az elsō pillanattól kezdve mindenre figyeltem, tiltottam, amit nem akartam, hogy késōbb nagyobb gond legyen belōle, illetve egyenrangúként kezeltem ōket mindig, magamat pedig vezérként.

Valóban igaz, hogy attól még, hogy valakinek megy, másnak nem biztos. Nekem így is voltak pillanataim, amikor azt hittem megōrülök, de hát ez vele jár. Dupla kölyök, dupla gond nevelés terén, két személyiség eltérō igényekkel is akár. Szobatisztaságnál majd kösd fel a gatyát, az durva lesz két kölyökkel :D

2020. ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy kidobott vemhes beagle-t találtam, hazavittem, rendbe szedtem és nálam szült. A kölykök keverékek voltak, 2 a nyakamon maradt, még az anyjukat is örökbe fogadták. Baromi jó móka volt, nem idegeskedtem egy percig se miattuk. Mindent, ami fontos volt elzártam, a többin csak nevettem, amit tönkretettek, bár a szobatisztaság gyorsan ment, ösztönszerűen tudták, hogy a fűbe kell. Az etetés volt a legjobb, főleg, mert sokszor főztem nekik. A végén a kutyákon több volt a kaja, mint a pocijukban, az egészet kitúrták, aztán a földről ették, aztán meg egymásról takarították:DDD Sétánál persze ketten kétfelé mentek, de azért beletanultak. Két lüke kutya volt és azok is maradtak, most már 6 évesek, de bennük maradt a lazaság, hogy sosem kiabáltam velük, hisz csak kölykök, oké rosszalkodnak, de az nem bűn. Ami fontos, azt el kell zárni.
2020. ápr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem nem nehéz, sőt így könnyebb hogy ketten vannak, mert nem kell állandóan foglalkozni velük, szerintem jól meglesztek. :D
2020. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!