Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet törzskönyves boo...

Hol lehet törzskönyves boo kutyust venni?

Figyelt kérdés

#vásárlás #kutya #bookutya #pomeraniaitorpespicc
2020. ápr. 19. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Csak én nem tudom mi az a boo kutya?

Egyébként ha törzskönyves kutyát szeretnél akkor tenyésztőnél

2020. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
A boo kutyus nem a pomerániai törpespitz, csak megnyírva? 😁
2020. ápr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Pomerániai törpespicc,de szerintem nincs tenyésztő aki támogatná hogy nevetség tárgyává tégy egy tőle származó kutyát. Teljesen tönkre teszi a szőrüket a nyírás.
2020. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Csak bejegyzett kennelbol lehet venni es az aruk uti a felmillio forintot is, ha valoban szep, hibatlan egyedet szeretnel. A jofogasos torpespitzek nem pomeraniaiak.
2020. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

A boo az egy fazon neve.

Törpespitz kutyusoknak szokták ezt a fazont nyírni de teljesen tönkreteszi a szőrüket gisz nem lenne szabad őket nyírni.


Több mint fél millió forint egy ilyen fajta kutya mellé irdatlanul makacs fajta és nehéz őket kezelni

2020. ápr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jajj én nem úgy értettem h amelyik meg van nyírva, úgy nekem se tetszik. Én a pomerániai törpespiccre gondoltam, de eszem ágába se lenne megnyiratni. Szerintem úgy már nem szép.
2020. ápr. 20. 01:45
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Pomerániai törpespicc 500.000 kezdődik. Keress egy tenyésztőt, még véletlenül se jófogásos szaporítót.
2020. ápr. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pomerániai törpespiccre gondolsz. Tenyésztőnél tudsz venni, de 200 000 Ft – 700 000 Ft. Ha adhatok egy tanácsot, akkor az ár ne legyen szempont választásnál, inkább fizess többet, de egészséges kutyád legyen.
2020. ápr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!