Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » B. A. R. F. etetésről vélemény...

B. A. R. F. etetésről vélemények? (megéri? ) (tényleg annyira egézséges? )

Figyelt kérdés
2020. ápr. 19. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Igen,tényleg nagyon egészséges,a legjobb száraztáp meg se közelíti a barf minőségét
2020. ápr. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak hozzáértéssel. Nem lehet annyival letudni, hogy a kutya húsevő, szóval ott a hús, egye. A vadonban a farkasok igényeikhez igazítva felváltva esznek csontot, húst, belsőségeket, növényeket. Sima hús nem tudja száz százalékosan kielégíteni az állat igényeit. A tápokba belekevernek mindent, amire szükség van, ezért nem a gazda dolga, hogy kiválogassa az összetevőket. Ha te készíted az állat kajáját, teljesen mindegy éppen miről van szó, azt úgy kell összeállítanod, hogy egy komplett étrendet kapjon. Ha így akarod etetni a kutyád, akkor alaposan olvass utáni és nem árt tudni az alapvető anyagcserefolyamatokat sem, továbbá a te kutyád személyes szükségleteit.
2020. ápr. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A barf jóval egészségesebb, mint bármelyik táp, de ahogy az előttem szóló írta, szakértelem kell, bonyolult kissé, és összességében azért elég drága is tud lenni.


Én prey szerint etetek. Egyszerűbb, olcsóbb és az én fajtáimnak jobbnak tartom. Vannak fajták/egyedek, amelyeknek jobb a barf, valamelyiknél pedig a prey a jobb. Ezt mindenki döntse el maga, vagy próbálja ki mind a kettőt és tapasztalja meg a kutyájánál.

2020. ápr. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jól csinálva, sokkal sokkal egészségesebb, mint a táp. De odafigyelés kell, változatosság és alapszintű hozzáértés, hogy elkezd, de idővel beletanulsz. A #2 tökéletesen leírta.

Én is BARF szerint etetem a kutyám, biztosan nem váltanék vissza tápra.

2020. ápr. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
En is barf szerint etetem. Sokkal egeszsegesenb es eletvidamabb a kutyam a taposoknal.
2020. ápr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!