Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megevett egy kis...

Timido kérdése:

A kutyám megevett egy kis kukacos galambtetemet. Próbáltam elvenni tőle, de erősen fogta. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Ugye nem lesz férges? Vagy valami hasonló?

Csúnya gusztustalan fehér dagi kukacok voltak azon az undormányon. :((


2010. júl. 27. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
holnap féregtelenítés a Biztonság kedvéért!
2010. júl. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

semmi baja nem lesz

a kutya gyomrában olyan enzimek vannak amik a romlott húst is megbírják emészteni .. be vannak ilyen dolgokra rendezkedve :D

2010. júl. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amit nem tud megenni, azt elássa, aztán később meg ki és megeszi. Akkor is, ha már romlott, büdös, vagy kukacos. Minden kutya ilyen.
2010. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
elsőnek: azok a kukacok nem férgek, hanem légylárvák...
2010. júl. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok, Okés értem, csak jobb a biztonság :) Én kutyámra is azt hittem ártalmatlan, mert megette , mert épp beszélgettem, Orvosunk meg ideges volt, hogy mi van vele, egyből féregtelenítették, De Mondom, Jobb félni mint megijedni :)
2010. júl. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
semmi baja nem lesz, a kutya nem ember, ő meg tudja emészteni a romlott húst is.
2010. júl. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez csemege volt neki a "vacak, steril" otthoni kajához képest. Amúgy döglött hallal rosszabbúl jártál volna, mert azután irdatlan büdös tud lenni a kutya.
2010. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Akiteki ***** válasza:

Attól függ, miben halt meg a galamb.

Ha golyó által végezték ki, akkor egészséges volt és nem lesz baja.

Az én kutyám egyszer kapott egy iszonyat bélfertőzést egy döglött verébtetemtől. Pedig a nagy részét kiszedtem a szájából (még most is hányingerem van, ha rágondolok), de valami baja lehetett a verébnek. Egy hétig injekcióztam itthon.

2010. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Akiteki ***** válasza:

Most nézem, mekkora marhaságot írtam!

Döglött verébtetem. Élő verébtetemet biztosan nem evett még. :)))

2010. júl. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindenesetre nagyon figyelj rá, és ha bármi szokásostól eltérőt tapasztalsz, irány az orvos. Ha egészséges volt, akkor nem lehet baja, de egészséges állatok élni szoktak, nem meghalni (kivéve autó elütés, stb) :)


Egyébként pedig éppen emiatt kellene legalább annyira megnevelni a kutyát, hogy kérésre bármit átadjon a gazdinak. Nem elvenni kell tőle, hanem azt mondani, hogy ERESZD, vagy hogy AZONNAL KÖPD KI!


Ha patkányméreg van a szájában, azt is megeszi, mert nem tudod elvenni tőle?!

2010. júl. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!