Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Velem van a baj?

Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Van egy kutyám palitapincsi és tacskó keverék, viszonylag jól nevelt s látom rajta hogy jól érzi magát melettem...

De mikor kint vagyok s elkezdem simogatni neki látszolag tetszi mert majdnem el alszik de én valahogy furán érzem magam.. Van hogy ok nélkül át ölelem s azt mondom hogy szeretlek volt hogy elsírtam magam, s ő meg jött oda megvígasztalni, van hogy ha fekszik az akaratlanul is de elkezden simogatni s van hogy 1-2 órát kint vagyok vele csak azért hogy lássan ahogy rám néz s szaladgál körülöttem.. Néha bele nézek a szemébe s mikor vissza néz rám akkor ismét rám tör a sírás... Velem van a baj vagy csak túlságosan is szeretem a kutyámat?



#kutya #szeretet #érzés #Fura furcsa dolgok #Kutya iránti szeretet
2020. ápr. 20. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Velem is van ilyen néha, mindent megteszek azért, hogy neki szép élete legyen. Van olyan hogy csak úgy odajön hozzám, hozzám bújik, “átöleli” a karom a mancsával, akkor azért bekönnyezek néha. Szerintem aki szereti az állatokat, úgy nőtt fel hogy voltak háziállatok a családban, ott mindenkivel előfordult ilyen.
2020. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%
En is a kutyam szeretem a legjobban. O a szerelmem.
2020. ápr. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj! Ez azt jelenti hogy meg van köztetek a "kémia". Velem is van ilyen. Ekkor előtörnek az érzelmek. Ez normális.
2020. ápr. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!