Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya leszoktatása ugatásról?

Kutya leszoktatása ugatásról?

Figyelt kérdés
Nem lehet vele megállni emberekkel beszélni mert folyamatosan ugat, be nem álla szája. Ha csak sétálunk akkor teljesen közömbös, de amint szót váltanánk, egy istenért nem hallgatna el. Tudom, tiltani kell, de a gond hogy semmivel nem tudom kizökkenteni. Rászólok, meghökken egy másodpercre majd ugyan ott folytatja. Ha az orrára csapok semmi, ha lenyomom a tarkójánál fogva semmi, ugatgat az orra alatt úgy is, jutalmazni meg sem próbálomm ert csak még jobban rászokna. Nem agresszívan ugat amúgy, csak ilyen jelzés szerűen.
2020. ápr. 21. 14:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
igen tudom, de addig is szeretnék próbálkozni a nevelésével. Sajnos egyenlőre nincs lehetőségem magammal vinni, de ha lesz akkor komolyan neki lesz látva a nevelésének.
2020. ápr. 22. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!