Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni, hogy ne elém...

Mit lehet tenni, hogy ne elém tojtassák mások a kutyáikat?

Figyelt kérdés
A gond a következő. Nincs kutyám, ellenben rendszeresen a házam elé csinálnak mások kutyái. Mit lehet tenni ez ellen? Mert mikor szóltam, még nekik állt följebb, és azóta meg még több van. Gondoltam ilyen magas frekvenciás hangszóróra, vagy őrölt bors kiszórására, de hátha valakinek van valami tuti tippje, ami elveszi a kutyák kedvét az előttem történő tetvészkedéstől, illetve ürülék gyártástól. A gond, hogy nem vagyok egész nap otthon, de ha otthon is volnék, van jobb dolgom is ennél, minthogy azt lessem ki mikor tojat elém. Válaszokat előre is köszönöm!

2020. ápr. 21. 21:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy milyen a házad előtti rész. Ha nem ott megy a járda, akkor körbeveheted sövénnyel. Nálunk ez van és az elmúlt 10 évben egyszer kellett kupacot felszednem (illetve egyszer egy bezacskózottat). Hátránya a sövénynek, hogy a csikket, sörös dobozt, ilyesmit viszont bedobálják mögé a kultúrnépek.

#5: Ez nem olyan egyértelmű. Engem is osztottak már ki ok nélkül, hogy miért nem szedem fel (szuka kutyám van). Olyan is volt, hogy pont azután, hogy felszedtem és a kezemben fityegett a zacsi.

2020. ápr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Lehet kapni kutya távoltartó spray-t, megérne egy misét elolvasni mi van rajta, hátha házilag is legyártható literesben olcsón, aztán vastagon befújni vele mindent.

Vagy esetleg szalmiákszesszel, mindent vastagon locsolj fel időnként, az tuti cucc.

2020. máj. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!