Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Befogadtam egy 3 éves Pembroke...

Befogadtam egy 3 éves Pembroke keveréket! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma egy állatmenhelyről befogadtam egy Pembroke nőstény kutyust, állítólag 3 éves.


NAgyon szép bundája van, megnyírták, azt mondják be van oltva, stb.


A kérdésem az lenne, hogy hogyan kéne beszoktassam úgy, hogy 4 nagy vasmacskám van a házban-kertben és egy husky keverék játékos öreg lánykutya kb 11 éves, a kertben, akit nem nagyon idomítottam ..


Hogyan csináljam? Ez benti kutya lenne, a másik aki egész életében kinti volt, maradna is úgy. Nem lesz kisebbségi komplexusa a réginek, vagy valami?


2020. ápr. 22. 10:38
 1/1 anonim ***** válasza:
51%

Kisebbségi komplexusa nem lesz, de valszeg úgy rà fog menni a corgira, mint a szar. Es mivel a corgiknal is jo görény a természetük, így előbb utóbb kinyíratja magát úgyis.


Hol adtak ki neked ilyen feltételek mellett kutyát menhelyről?!

2020. ápr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!