Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Barna vagy véres váladék a...

Barna vagy véres váladék a kutya emlőjéből mire utalhat?

Figyelt kérdés

Nemrégen voltak kiskutyái és már kezdenek vissza húzódni a csecs bimbói. De ma csak úgy miközben átnéztem a kutyát, kullancs vagy egyéb sérülés után kutatva megnyomtam pár bimbót azt tapasztaltam hogy véres vagy barnás színű váladék jött ki belőle.

Van valakinek valamilyen ötlete vagy tapasztalata ilyen dologban?

Meg mielőtt bele mennénk a kutya törzskönyves, tenyész szemlés és mindenre szűrt, van kennel nevünk és regisztrálva vagyunk. Ezt csak azoknak írom akik rögtön rá ragasztanák az emberre h szaporító.

Nem profi tenyésztő vagyok, mindenki kezdte valamikor.

Holnap viszem az állatorvoshoz, ma csak azért nem mert már nem érnénk oda zárásáig.

Csak addig ölni fog az ideg h mi a baj vele.

Eszik, iszik rendesen és elég aktív.

Előre köszönöm a normális válaszokat



2020. ápr. 24. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Lehet hogy túlzottan ragták a kicsik és begyulladt,de akar emlődaganat is lehet...majd doki megmondja,,írj mi volt,,reméljük nem komoly🤞🤞🤞
2020. ápr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem is valami gyulladásnak tűnik... :( Majd írd meg légyszi mit mondott a doki!
2020. ápr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyenlőre várjuk a vérvétel eredményét, nem látja az orvos gyulladásnak a jelét. De már csak 2 csecsből jön ez a váladék.

10 kiskutyája volt, az biztos h megkínozták az anyjukat.

2020. ápr. 28. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!