Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fehér váladék a fütyijéből...

Fehér váladék a fütyijéből mire utalhat? Hererák/daganat?

Figyelt kérdés

11 éves Fiú kuvaszunk 3.napja fekszik, alig akar felállni, nehéz neki visszafeküdni. Már végig tapogattam a-tól cettig, semmire nem nyüszített, aztán ma láttam hogy a fütyijéből fehér váladék jön, megnyomkodtuk kicsit a hasát a fütyije fölött és akkor is jött a váladék. A fütyije fölött a hasa kemény, kicsit mintha fel lenne puffadva.

Eszik-iszik rendesen, pisil és kakil is rendesen.

Lehet hogy hererák vagy valami ilyesmi?

Mert olvastam róla, hogy ha a herékkel van gond attól a has is megdagadhat, de szivárgó fehér váladékról nem írtak.

Ma hívom ki a dokit, csak gondoltam rákérdezek itt, hátha valaki járt már így.

Köszönöm a válaszokat.


2011. máj. 13. 12:46
 1/3 Eszter:) ***** válasza:
Ajánlom elvinni orvoshoz.:)
2011. máj. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én inkább gyulladásra tippelnék, a daganatra annyira azért nem jellemző ez az agresszivitás, hogy pár nap alatt a kutya fel sem akar kelni. De majd a doki megmondja
2011. máj. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ma mindenképp hívok dokit, már tegnap elött elvittem volna, ha tudnék ilyen nagy kutyát szállítani, meg bevinni a rendelőbe stb...

2011. máj. 13. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!