Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Június végén megyünk 10 napra...

Június végén megyünk 10 napra nyaralni, akkor 4 hónapos kutyát otthon hagyhatom egyedül, úgy hogy napi 3szor szomszéd megeteti, ránéz?

Figyelt kérdés
Szomszéd kisfiút(és persze anyukáját) kérnénk meg, hogy etesse, picit játszanak vele. Mennyire viselné meg a kutyust, hogy 10 napig nem lát minket? Mert ugye most itthon vagyunk a járvány miatt, na de egyszer vissza kell menni dolgozni, suliba is.

2020. ápr. 26. 08:26
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem azzal van a baj, hogy esetlegesen egyedül hagyják (bár mi mindenhova visszük magunkkal a kutyát, csak ugy tervezünk utazást), hanem azzal, hogy ez a kutya még csak 4 hónapos, egy ennyi idős kutya életéből 10 nap az rengeteg idő, pont ebben az idoszakban kéne vele lenni a legtobbet

tanitani, foglalkozni vele, ráadásul gondolom a szomszéd nem fogja kivinni naponta legalabb ketszer setalni, unalmaban egyedul az egesz udvart szetszedi, aztan majd még ő lesz leszidva. Amikor az en kutyám 4 hónapos volt és pár órára egyedül kellett hagynunk végig csak miatta aggódtam, és azt vártam, hogy hazaerjunk. Alapvető dolog, hogy mindig fokozatosan tanítjuk meg a kutyát az egyedüllétre.

Szerintem ennyi idősen 10 nap egyedül lét, bezárva egy udvarban rengeteg szocializációs és hasonló problémát fog okozni a későbbiekben.

2020. jún. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!