Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért "köveznek meg" sok...

Miért "köveznek meg" sok embert mert eladja a kutyáját mert valaki allergiás a csalában? Te mit tennél?

Figyelt kérdés

Az hogy most ajándékozza, örökbe adja vagy eladja tök mindegy.


Van olyan akinél nagyon erősen jelenik meg az allergia és a gyógyszerek csak alig vagy egyáltalán nem használnak.


Értem én felelősséget vállalt érte stb.


Te mit tennél ebben az esetben? Mert így együtt élni lehetetlen....


2020. ápr. 26. 19:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
Azok "kövezik meg" akiknek a kutya fontosabb az emberi családtagjaiknál. Sajnos sok ilyen van. És az se számít neki ha a gazdi mindent megtesz hogy jó helyre kerüljön a kutyus.
2020. ápr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%

Azért, mert azt hogy allergiás valaki rá nagy valószínűséggel már az állat érkezése előtt is tudják, tehát oda alapból egy felelős ember nem visz állatot!

Én azt tenném, hogy nem vennék állatot...

2020. ápr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%
"Azért, mert azt hogy allergiás valaki rá nagy valószínűséggel már az állat érkezése előtt is tudják" Az ugye megvan hogy allergia bármikor kialakulhat? És igen valószínűtlen hogy olyan mellé állatot visznek akiről tudják hogy allergiás?
2020. ápr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%

3. Érdekes 40 éve vannak háziállataim és nem lettem egyszer csak allergiás egyikre sem...

Az állatszőr allergia nem így működik. És igen, ha valaki allergiás az ne tartson állatot, szerintem ez alap!

2020. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%

XD.. A nagyapám 70 évesen lett allergiás! Bármikor kialakulhat.


Én nem ítélem el akkor, ha tényleg jó gazdit keres a kutyának.

2020. ápr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%
(Most 94 éves nagyapám, az allergiája megmaradt).
2020. ápr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%
5. Ezt orvos állapította meg, vagy csak rámondtátok hogy biztos allergia??
2020. ápr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%
Ja, azért mert te NEM lettél allergiás, nyilván senkinél se jöhet elő. És ha rákos se vagy, mindenki kamuzik aki azt állítja hogy ő igen... Olvass már utána a dolgoknak mielőtt okoskodsz. Nálunk van a családban akinek negyven évesen jött elő az allergiája. És kénytelen volt megválni a macskájától, hiába szerette.
2020. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én nekem úgy jön le hogy sok esetben nem is tudnak róla
2020. ápr. 26. 21:41
 10/19 anonim ***** válasza:
31%
azért mert ez egy nagy kamu általában
2020. ápr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!