Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha kitörne a zombiapokalipszis...

Ha kitörne a zombiapokalipszis ti milyen kutyát vinnétek?

Figyelt kérdés
Úgy értem milyen fajtát, esetleg miért vagy milyen tulajdonságok alapján válaszanátok?

2020. ápr. 27. 12:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
66%

A komondor mellett legalább télen nem fagysz meg. Nyárra meg késsel levagdosod a szőrcsomóit, annyit, hogy harapás elleni védőréteg bunda még maradjon azért.

Az ilyen "régifajta" kutyák amúgy elég strapabírók, ha kell, akkor nem szakadnak bele pár km gyaloglásba, nem fognak lefeküdni, mert elfáradtak és nincsenek is túltenyésztve, szóval erős, jó kutyák. Bár én a kuvaszt jobban imádom. De lehet kéne mellé egy mudi is, ami jelez, meg elég pörgős ahhoz, hogy vész esetén elterelje a figyelmüket, elterelje a zombikat más irányba tőlünk, majd ha már távolabb értünk, akkor a zombikat kicselezve felzárkózzon hozzánk. Plusz mivel terelő kutya, így össze is tudja terelni őket egy kupacka, hogy könnyebben lehessen küzdeni velük.

De jelenleg nem tudom mit tennék a beagle méretű fekete keverék mentett kutyámmal, aki 12 éves, plusz az egy éves kismacskámmal. Valószínűleg őket féltve, védve halnék meg, vagy együtt kapnának el minket, mert képtelen lennék hátrahagyni őket, a kutyusom bár elég aktív, ezt a fajta tempót és stresszt nem bírná a cicám meg egy őrült, hordozóban nem marad meg, kézben sem sokáig, el nem engedném, mert benti cica és mint mondtam, egy őrült, tuti játékból nekimenne a zombiknak, szóval nem tudom mit tennék jelenleg.

Fhuu .. Most komolyan kétségbe estem ...

2020. máj. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
26%
Német juhászt,huskyt, és golden retrievert
2020. máj. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
31%
egyértelműen malinois. szerintem még élvezné is :D
2020. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
37%
Amerikai staffordshire terrier
2020. máj. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
82%

Csakis agarat.


Szerintem a zombik ellen harcra nem jó a kutya. Ugyanis a zombi nem fél, nem számít neki a harapás, a sérülés, így a támadó kutyát egy idő után úgyis elkapnák és megölnék, de legalábbis komoly sérülést szenvedne el.


Agarat pedig azért választanék, hogy vadásszon nekem és saját magának is. Önálló vadászatra az agarak a legalkalmasabbak.

2020. máj. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
81%

#15 Igaz, kell táplálékforrás :)


Én a zombikat ilyen agyatlan ösztönlényeknek képzelem el, akik nem éreznek fájdalmat. Az ember a préda, azt követik, közben nem is érdekli őket ha egy kutya épp szétrágja a lábukat.

2020. máj. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
64%
Én kaukázusit, kedvenc fajtám és nem gyenge
2020. máj. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
53%
Németjuhász. Asszem a Legenda vagyok Will Smith el is Németjuhász volt. Jó film.
2020. máj. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
44%

A zombik nappal alszanak, mi?

Egy zombi nem tud aludni, mert nincs intelligenciája, nem érez fáradságot, levertséget, tehát nincs szüksége ilyen dolgokra.

Ez már nagyon meseszerű, amit írsz. Mondjuk eleve a zombi is mesefigura.

2020. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
34%
Nem kéne kutya. Sajnálnám. Csak egy pisztoly vagy kötél. Vagy bármi, amivel rövidre zárom az életem.
2020. jún. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!