Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha kitörne a zombiapokalipszis...

Ha kitörne a zombiapokalipszis ti milyen kutyát vinnétek?

Figyelt kérdés
Úgy értem milyen fajtát, esetleg miért vagy milyen tulajdonságok alapján válaszanátok?

2020. ápr. 27. 12:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
40%
Nem vinnék, nem eszem húst.
2020. jún. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
18%

Semmilyen kutyát nem vinnék, mert haszontalan lenne zombik ellen. Mindenki tudja, hogy csak a fejlöves hat :D

A kutyát max megenném, szóval legyen valami közepes termetű szobakutya, ha kissé zsíros az se baj XD

2020. jún. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Tabbouleh ***** válasza:
62%

A The Z world war zombikra gondolsz? Azok elég gyorsak és erősek. Azt hittem, hogy a Walking deadre.

Én nem vinnék kutyát, mert ha elkezd ugatni egy zombit, akkor a többi is odatalál a hangoskodás miatt. Ha nem adna ki SEMMILYEN hangot csendben maradna, nem ugatna, akkor biutos valami erős és gyors kutyát választanék, nem mondjuk egy goldit, mert az még a zombinak a lemállot kezét is visszavinné.

2020. jún. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!