Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám már lassan 1 hete nm...

A kutyám már lassan 1 hete nm evett . Mivel próbáljam etetni amit meg eszik?

Figyelt kérdés
Szóval en már írtam ide kérdést a kullancsokkal kapcsolatba. 12 volt benne. Mindet ki szedtük . Ma a 6 napja h viszuk orvoshoz aki minden nap injekciokat ad neki vitaminokat ilyeneket. 4 hónapos németjuhász kislány. És már csont és bőr. Vizet iszik de egyre kevesebbet. És régebben többet hányt de az orvos azt mondta az nm baj. Egyre nehezebben mozog inkább már én viszem minden hova adom neki a vizet ilyenek. Tegnap azt hittem h este meg fog hallani. Viszont nézelődik kiviszem a napra és kicsit ébredebb. A doki azt mondta h most már csak ennie kellene de nm eszik semmit. Leveseket tejet kiskutyaknak ilyen húsos zacskós tápot semmit és kezdek nagyon kétségbe esni mert ma holnap nm eszik akkor meg gyengébb lesz. Tesommal ma fogunk menni kecske tejért mert abba rengeteg a zsír és az orvos is mondta h meg lehet próbálni spriccel adni neki. De esetleg valaki nm tud akármit amitől megjönne az étvágya és enne ?
2020. ápr. 28. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Infúziót kapott?

Egy normális doki már pár nap étvágytalanság után beköti... Valam tesztet csinált egyáltalán, mondta, hogy pontosan mi a baja? Ha nem, váltsatok orvost minnél hamarabb, úgy talán van esélye a túlélésre.

Turmixoljatok le egy jobb minőségű konzervet, rakjátok fecskendőbe és nyomjátok a szájába. Egyszerre csak keveset, nehogy visszajöjjön. Ismételjétek meg pár óránként.

2020. ápr. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Calopet pasztát adj neki fecskendőből a szájába. Ha az sem megy akkor infúzió, de jobban járnál, ha elvinnéd egy állatkórházba.
2020. ápr. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2020. ápr. 28. 07:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha ennyi ideig nem eszik a kutya és ilyen szar állapotban van, akkor normális állatorvos azonnal infúzióra rakja. A kókler pénzéhes orvos meg minden nap visszarendeli a gazdát, hogy injekciózza (mivel is?).


Első körben SOS keresnék egy másik állatorvost, mert ez hülye.


Második körben javaslom a Calopet pasztát vagy a Vetri dmg-t. Levest és tejet felesleges adni neki, mert ennyi erővel ihatna is. Ha most a sima tej megfosatja, akkor ki is szárad, aztán ennyi.


A kecsketej jó ötlet, de mellé akkor is kellene valami, amitől kicsit tud hízni is. A tápot szerintem ne erőltesd most, maximum ha beáztatod neki kecsketejbe.


Próbálj neki húst főzni rizzsel vagy krumplival, hogy hízzon egy kicsit és elkezdje összeszedni magát. Ha kezd rendbejönni, akkor a krumplit elhagyhatod, mert nem a legjobb, viszont arra hogy legyen ereje, kiváló.

2020. ápr. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Állatkórház... Egy normálisabb doki már rég benntartotta volna infúzión, megfigyelésen. Lehet átfogóbb kivizsgálásra van szüksége, hogy kiderüljön mi is a baja, mert ha így halad hamar búcsúztok egymástól.
2020. ápr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez az orvos annyira jó orvos mint itt bárki tapasztalat alapján. Azonnal kerestem volna másikat 2-3 nap után nem hogy várjak egy hetet.
2020. ápr. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet?
2020. ápr. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!