Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnivalók a Yorkshire Terrier...

Tudnivalók a Yorkshire Terrier kutyusokról?

Figyelt kérdés
A két kutyus közül ez az egyik amin gondolkozom hogy legyen. Bérházban lakunk, ezért nem nagyon szeretnénk nagyobb kutyát. Főleg Yorki gazdik válaszát várom de természetesen bárki írhat. Beteges kutya?

2020. ápr. 28. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem beteges,viszont a mérete ne tévesszen meg,mivel terrier,nagy a mozgásigénye,napi 2óra séta alaphangon
2020. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Illetve gondolom te vagy aki a franciabulldogról kérdezett,csak is tenyésztőtől vegyél kutyát!!!!!
2020. ápr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon porgos kutyak, tudnak nagyszajuak is lenni, ha nem foglalkozik vele eleget a gazdaja. Keves yorkit lattam meg, akiket nem csini kis diszkutyanak tartottak es tobbet lattak a vilagbol a tomb koruli 20 perces setanal.

Tanulekonyak, de makacsak is, igenylik a tanitast, a mozgast, a kutyas tarsasagot. Tipikus terrierek.

2020. ápr. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon pörgős, szerintem napelemmel működnek. Terrier, szóval akaratos és baromi nagy a mozgásigénye. 5 perc pihenés után megint képes órákig labdázni.


Nem beteges, ha jó tenyésztőt választasz. A családban van yorkie, 130.000 forint volt törzskönyvvel, szerződéssel, szűréssel, ivartalanítási kötelezettséggel. Elmentünk megnézni a szülőket, a tenyésztővel pedig a mai napig tartjuk a kapcsolatot. 6 éves a kutya, a kötelező oltásokon kívül sosem látja orvos, teljesen egészséges.

2020. máj. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Maya-baba ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon különbözőek, nincs két egyforma yorki. Az enyém is makacs, de nincs olyan nagy mozgásigénye. Pontosabban változó, van amikor nagy sétákat teszünk, de van amikor az utca sarkáról visszafordul. Alapjában véve abszolút szobakutya, és imád szundikálni, persze elsősorban ölben. Tanulékonyak, és a legtöbb nagyon barátságos az emberekkel, a kutyákkal nem mindig
2020. máj. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem inkább fogadj örökbe egy fiatal felnőtt kistestű kutyát menhelyről, vagy sintértelepről.

Jobban jársz vele Te is meg a kutya is.

2020. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Fajtamentő oldalakat nézegettünk, találtunk is pár kutyust akik megtetszettek.
2020. máj. 5. 19:04
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem biewer yorkim van. Pörgős, tanulékony, sulizok is vele, simán veszi az akadályokat.

Viszont hamar a fejedre nőhet, ha - mint minden kutyánál - nem bánsz vele következetesen.

2020. máj. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#7 fajtamentőktől lenne:)
2020. máj. 10. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!