Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy csináljam?

Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Örökbe fogadtam egy majdnem egy éves kutyust aki eddig kinti kutya volt viszont már benti és akár hányszor elviszem sétálni nem pisil nem kakil de amint fel érünk a házba fél órán belül elvégzi a dolgát.. van kutya pelusa persze az mellé vettwm alomhoz szoktatót rá tettem amikor pisilt és semmi mit lehet tenni ilyen helyzetben? Lány kutyáról van szó

2020. ápr. 28. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Ha azt szeretnéd, hogy lent pisiljen, akkor miért pisilhet fent? (pelenkára)

Ezt sürgősen felejtsd el! Sétáltasd sokat, ha lent pisil, dicsérd meg. Fent pedig lehetőleg minél kevesebbet legyen.

2020. ápr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod, hogy az utcán végezze el a dolgát, akkor nem kellene megerősíteni benne azt, hogy lehet a lakásban vécézni.


Szüntesd meg a pelenkát, dobd ki a francba az "alomhoz szoktatót", aztán vidd ki sűrűbben. Sétálj vele addig, amíg nem pisil vagy kakil legalább egyszer, akkor viszont jutalmazd meg! Hamar össze fogja kapcsolni.


Ha nagyon nem akarja, akkor vidd le magaddal a kutyapelenkát és tedd le neki a fűbe! Aztán szép lassan azt is elhagyhatod.

2020. ápr. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!