Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Házi jutalomfalat kutyáknak?...

Házi jutalomfalat kutyáknak? Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Nagyon sok recept van fenn a neten de mindegyik mást ír,és a legtöbbet eléggé bonyolult elkesziteni. Csináltatok már ilyet? És ha igen akkor milyen recept alapjan?

2018. márc. 10. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
A szárított húsok, tüdő szerintem a legjobbak, szeretik is, és nem is tesz rosszat. Apró darabokra vágva a sütőben légkeveréssel 4-5 óra 80 fokon kb. De változhat, figyelni kell mikor jó
2018. márc. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. márc. 10. 17:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Kutyakeksz... van egy receptem... ha erdekel es irsz privatba megkeresem es elkuldom... nem egy olcso fajta mert mindenfele dolog van benne ( egeszseges dolgok) de a kutya odavan erte.. barmit megcsinal. Olyat is amit eddig nem tanultatok ( persze nem a nehezebb gyakorlatokat) :D
2018. márc. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem van egy jó receptem. fogok egy egész virslit, és felvágom karikára. tadammm, már készen is van
2018. márc. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!