Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem ki a kutya szájából?

Hogy vegyem ki a kutya szájából?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy azt hiszi a kutyám, hogy bármit elvehet tőlem. Ma elvette a zsepimet és látta, hogy vissza akarom tőle venni és erre morogni kezdett aztán direkt lenyelte. Büntetésből elvettem tőle a játékát, de nem tudom, hogy ilyenkor hogy vegyek ki valamit a szájából ami nem az övé? Teljesen össze szorítja. Ti hogy szoktátok? Hogy nevelitek le erről a kutyát? Ez most csak egy papírzsepi, de azzal van a baj, hogy máskor kitudja mit vesz el? A zsebemből lopta ki, tehát tudta, hogy nem az övé. Valami tipp?

2020. ápr. 29. 15:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, milyen tippet? Mert neten keresztül, se a kutyát, se a gazdát nem látva aztán baromi okos dolog tippeket adni! "Nyomd le, rázd meg, feszítsd szét a száját". Igen, és ha a kutya megharapja? Ha a gazda tutyimutyi és megerősíti a rossz viselkedést, agressziót? Tudod, pont ez a baj, hogy sokan úgy okoskodnak, hogy közben felelősséget már nem vállalnak.

Nem lehet neten keresztül a kutyát megnevelni, ahogy nem lehet a gazdát kiképezni, hogy végre normális állattartó legyen! Így igen, csupán annyit lehet tenni, hogy rámutatnak az itteni válaszolók, hogy hol rontotta el a kedves gazdi a nevelést és egy kicsit rugdossák, hogy végre váljon felelős emberré!


Tudom, hogy aki itt tesz fel nevelős kérdést, az azonnal akarja ingyen megoldani azt, amit évek alatt rontott el. Annak a kutyához nulla érzéke van és nulla munkát rakott bele a képzésébe, szocializációjába.

Aki pedig itt osztogat tanácsokat, azt pont mem érdekli, hogy a tanácsát hogy hajtották végre vagy mi lesz a következménye!


Kérdező, menjetek el kutyasuliba! De ezt 3 évvel ezelőtt kellett volna megtenni!

2020. ápr. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!