Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyáknak a baja?

Mi lehet a kutyáknak a baja?

Figyelt kérdés
Megy a hasa, fehér habosat hány, 2 napja nem eszik, bágyadt.
2020. ápr. 30. 10:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%

#6: Talán meg kellene találni az okát, hogy miért kell havonta orvoshoz vinni. "F.mat."


2 napja nem evett, fosik és hány, szerinted ez egy hétköznapi megfázás tünetei? Szegény állat ki van száradva és éhezik, az ételmegtagadásból kiindulva valószínűleg még egyéb bajai is vannak, amiket nem tud elmondani. Te ezzel akarsz hétfőig várni? Ha neked lennének ilyen tüneteid, már rég a sürgősségin várnád a sorodat!

2020. ápr. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%
#5 az én kutyám babéziás volt,de nem ezek voltak a tünetei!Lehet megmérgezték.
2020. ápr. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%
Ha anyagi gondjaid vannak, akkor nem kell kutyát tartani. Ez simán lehet mérgezés is.
2020. ápr. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
86%
Amugy minek vab kutyád?Hétfőn tudsz vele foglalkozni?Hát ez jó.Nem tárgy,hanem előlény.Hétfőre kiszárad és tuti nem eli meg a hétfőt!
2020. ápr. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Kezdjük ott hogy ki se jön doki, 3 át is hívtam! Akit szoktam hívni az nem veszi fel, a másik kettő meg nem jön házhoz...

Deee ti okosak vagytok... Abba nem gondoltok bele hogy tiszta ideg vagyok a kutya miatt is a munka is haladjon, telefonalgatok jobbra balra...

Menjetek ki a legmesszebbi cigány telepre ott magyarázatok azoknak hogy hogyan tartanak állatot!

2020. ápr. 30. 13:56
 16/21 anonim ***** válasza:
Hívd fel úgy a dokit, hogy mérgezés gyanú. Hátha úgy kijön.
2020. ápr. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Hát de mitől lenne mérgezés? Semmi esély nem volt rá
2020. ápr. 30. 14:03
 18/21 A kérdező kommentje:
Áh, 1-1 órát vannak nyitva a rendelők... Ki nem jönnek. Pont akkor vannak nyitva mikor nem érek rá. Segítséget akartam kérni tőletek de ti csak az epèt tudjátok okádni és idegesíteni az embert még jobban. Segítségem nincs aki itt legyen vele, vagy elvigye dokihoz nélkülem. De még a telefont sem veszik fel a dokik hogy valami támpontot adjon. De ti sem tudtok adni... Hát fogalmam sincs mit csináljak hogy csináljam de rossz látni így szegénykémet de fuuuuudbbdhsksbjcj azt mondjátok miii a retket csináljak most???
2020. ápr. 30. 14:33
 19/21 anonim ***** válasza:
82%

Hívj egy taxit és vidd el a kutyádat a rendelőbe! Vagy ismerőst kérjeg, hogy vigyen be titeket! Nagyobb városokban adott kutyaiskolák üzemeltetnek kutyataxit. Rengeteg lehetőség van!


Mégis milyen segítséget vársz? Bájital receptet küldjünk és ráolvasással gyógyítsuk a kutyát?

2020. ápr. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
63%

Hol laksz?

Kérj segítséget állatvédő csoportoktól facebookon.

2020. ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!