Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyaeledelt valasszak,...

Milyen kutyaeledelt valasszak, ha jot szeretnek a kiskutyamnak, de azert arban nem hatar a csillagos eg?

Figyelt kérdés

Mudi kutyusrol van szo, eddig Panzi Fit Active es Happy and Fit tapokat ajanlottak, ezeke arban meg turhetok.

Ezek milyenek? Mit kell nezni? Neten rendelnenk, nagy tetelben. Koszonom a hozzaerto valaszotokat.



2020. máj. 2. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
húst
2020. máj. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Egy fokkal jobbak, mint a reklámos pedigree és társaik.Ezek közül egyiket sem adnám mondjuk, én se szívesen ennék egész életemben zsíros kenyeret...mondjuk, ha a panzi fit active- ot nézem, annak 15 kilós kiszerelése 7899ft,tehát 500ft/kilós ár, ami neked belefér?

Ilyen árban amúgy nagyjából egy szinten mozog a minőség,de pl a Josera tápot javasolnám, a Josidog active (gabonamentes) 13ezer/18 kg, tehát kb 700ft/kiló az ára. Magával a márkával eddig csak jó tapasztalom van.

2020. máj. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
[link] ennél jobb táp összehasonlító írással még nem talákoztam.
2020. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Ez tényleg tök jó kis oldal! Én is hasonlóan nézem a tápokat, milyen hosszú az összetevő lista, mi van az első helyen, gabonamentes e, stb. :)
2020. máj. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

En a Panzit 4400 ft-ert vettem, 4 kg-ot. A puppy kell meg a kiskutyamnak. Igy ertettem, h ez belefer.


Koszonom a bicskei összehasonlíto oldalt.

2020. máj. 2. 22:51
 6/6 anonim ***** válasza:
9%
De furcsa! Ez alapján az eukanuba senior eléggé a sor végén kullog. :( pedig olyan szép tőle a 13 éves kutyám.
2020. máj. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!