Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mondja mindenki azt a...

Miért mondja mindenki azt a csivavámra hogy úgy néz ki mint egy patkány amikor én egy pici hasonlóságot sem látok?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja hogy ,,Jé úgy néz ki mint egy patkány" . Egyáltalán nem úgy néz ki attól még hogy kicsi .

2020. máj. 3. 08:31
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Mert kicsi. Szerintem nem a teljes hasonlóság miatt, csak megszokásból, viccből mondjuk. Nekem minden apró testű kutya patkány 🐀 😊

Ilyesmin kár megsértődni, mindenkinek más tetszik.

2020. máj. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 MancsWolf ***** válasza:
34%
#1 +1
2020. máj. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Ne sértődj meg ezért,a poén kedvéért van a patkány név.


Egyébként az én kutyámra már a nyúl becenevet mondják

2020. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Nem hinném hogy rosszindulatból, ha többen mondják, valószínűleg a külseje arra emlékezteti őket.

Az enyémet meg picipacinak, medvének mondták (nem csivim van 😀 )

2020. máj. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

A patkány nem vicces, poénos jelző, már elnézést. Ez olyan mint ha az mondanám a bernáthegyire, hogy olyan mint egy tehén. Biztos díjazná a gazdája.


Mikor az enyémre mondta egy réz bőrű, hogy patkány, egyértelműen nem viccből mondta.

2020. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az enyémet hörcsögözik:DD

Bár tényleg nagyon pici, de azért nem hörcsögmérete van, 1,2kg.

2020. máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem se vicces a patkány a kiskutyára. Nekem kuvaszom van, de soha nem mondanám más kutyájára, amit ő szeret és fontos neki, hogy patkány.

Azért mondják, mert az ilyen menő dolognak tűnik számukra, hogy beszólnak valakinek, amiért kicsi kutyája van. Van egy ismerősöm, akinek a testépítés a hobbija, 100 kiló felett van, de nem zsíros... 2 csivavája és egy francia bulldogja van, na, NEKI senki nem szólt még be, hogy a kutyája egy patkány...

Szerintem mindenki olyan fajtát választ, amilyet akar, ami tetszik neki, és (jó esetben!) aminek az igényeit fedezni tudja. Ezek után senkinek nincs joga beszólogatni más állatára. Bunkóság.

2020. máj. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem meg a két francia bulldogomat pitbullozzák ..

Az ilyenek nem értenek a kutyákhoz, csak a pofájuk nagy, de semmi értelem nem maradt meg bennük, másokon élik ki a frusztrációjukat. Ne törődj velük.

2020. máj. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanék soha ilyet 1 kutyára se.Gondolom azért mondják mert pici a kutyus és akkora mint 1 patkány.
2020. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A mérete miatt mondják, mert pici, még a hörcsögöt hallottam mini termetű kutyákra. Nincs benne rosszindulat, nem kell emiatt megsértődni.

Én a hatalmas dogokra szoktam azt mondani, hogy póniló, ha még foltos is hozzá (van egy ilyen a környéken, ahol élek), akkor boci. Ebben sincs sértő szándék, a mérete miatt van. :-)

2020. máj. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!