Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BARF etetésnél szénhidrátot...

BARF etetésnél szénhidrátot nem kell adni a kutyának?

Figyelt kérdés
1,5 kg húst számoltam kb 50 kg-os kutyának,már elmúlt 1 éves.Csontossal,színhússal,belsőséggel együtt.Ennyi hús szerintem elég kell,hogy legyen viszont valami szénhidrátot nem kell adni,mintha fáradtabb lenne a kutya?
2020. máj. 3. 20:58
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Értem,és a marhából is először színhúst meg belsőséget,a csontos hús maradjon csirke?
2020. máj. 5. 12:35
 22/25 anonim ***** válasza:

Én először csak a hús 5-10 százalékát cserélném marhára, vagy más erősebb húsra, hogy ne terhelre le hirtelen a gyomrát. Fokozatosan növelve a mennyiséget. Csontos maradhat csirke, nem tudom milyen marha csontos opció van a piacon, arpró kutyával barfozok nálunk csak a csirke játszik csontosnak 😄

De ha több tanács és vélemény érdekel a témában, lépj be nyugodtan a Barf elek az alapoktól csoportba facebookon, nagyon támogató közösség, és sok iromány van feltöltve az etetésről.

2020. máj. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. máj. 5. 18:52
 24/25 A kérdező kommentje:
Még az szeretném tudni,hogy zöldpacalból pl.marha zöldpacalból mennyit szoktak adni általában,illetve azt színhúsnak számolják vagy hogy?
2020. máj. 5. 20:31
 25/25 A kérdező kommentje:
Tehát melyik részből kell akkor kevesebbet adni csontos vagy színhús?
2020. máj. 5. 20:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!