Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfürdethetem a 7hetes...

Megfürdethetem a 7hetes kiskutyát? Mert bolhás.

Figyelt kérdés
2008. nov. 23. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
ha nagyon vakarózik, szerintem egy kis lavórban, bokáig érő vízben nyugodtan megmoshatod, de nagyon óvatosan! ne menjen a szemébe, és utána alaposan szárítsd meg!
2008. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
pluszba még ha nem vakarózik annyira, még várj egy kicsit. (előző válaszadó voltam)
2008. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
74%

Szia!

persze megfürdetheted csak arra vigyázz h ne fázzon meg

sajnos nekem is meg kellett fürdetnem a kiskutyámat most 10 hetes kb 5-ször fürdettem eddig 20 bolhát találtam benne

mivel nagy a bundája és fehér csak ugy lehet észre venni. De meg fullad a többsége nekik a viz alatt.

2008. nov. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
megfurdetheted de ha nagyon bolhas feltetlen veyel neki vmi bolha elleni spray-t, vagy port
2008. nov. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

utolsó előtti!nem bántani akarlak,csak segíteni.10hetes a kutyád,és 5ször fürdetted meg?nem szabad!!!!én hetente fürdettem a kutyámat,és meg is lett az eredménye.egyszer már itt leírtam,de megpróbálom röviden mégegyszer.minden héten fürdettem,kb.fél éves koráig,most kettő lesz,és most tartunk ott,h 3hétre ki tudtam huzni a fürdetést.úgy bezsírosodott a szőre,a böre meg kiszáradt,hogy az valami elmondhatatlan.és most is 1hét után szaga van.van mégegy kutyusom(mindkettő yorki),ő 9hónapos,és havi egyszer fürdetem,csillog a szőre,nagyon jó tapintású,és nincs szaga.ezt csak azért írtam le,hogy nehogy te is igy járj!még most is lelkiismeret furdalásom van,h én tettem ezt a szőrével szegénykémnek.bolha ellen a legjobb a cseppek,de azt 3hónapos kortól lehet csak.

a kérdezőnek:fürdesd meg bolhaírtó samponnal(higítsd vízzel a sampont),öblítsd le,jól töröld meg,szárítás,fésülés,és utána legalább 3órán keresztűl ne engedd ki,vagy még több.és teljesen szárítsd meg!

2008. nov. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, annyira nem bolhás, de majd megfürdetem, mert lakásban van, és engem mindig szerettek az ilyen élősködők összecsipkedni.... :P
2008. nov. 23. 20:21
 7/13 anonim válasza:
62%
Az elözö válaszolonak 3 kutyám van nem hetente fürdetem évekig hanem 10 hetesig 5-ször nem ugyanaz. most 3 kutyám van mindegyik hosszú szőrű a chivavámat is az elején sokat kellett mert téli kutya volt és 2 évesen semmi baja fürdetni sem kell mert nem büdi, nem koszos, nem bolhás, kb 3 honapja fürdettem SEMMI BAJA
2008. nov. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
tudtam,h ez lesz.miért kell lehurrogni?én ccsak megosztottam veled a tapasztalatomat.de akkor se nornális,h bolha ellen fürdeted állandóan!!!(kicsinek se!)
2008. nov. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ja,és a téli kutyát többet kell fürdetni?érdekes!
2008. nov. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Vidd állatorvoshoz, hogy bolhátlanítsa - egy kölyöknek nem mindegy ám, mivel történik ez! -, no meg a fürdetés nem is tünteti el a bolhákat...
2008. nov. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!