Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfürdethetem? 22. -én lesz...

Megfürdethetem? 22. -én lesz 3 hónapos a kutyám, ha holnap tényleg olyan jó idő lesz, mint amit mondanak, akkor megfürdethetem? Nem fog megfázni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Megfürdetheted nyugodtan. Fürdés után töröld át törölközővel, szárítsd meg hajszárítóval, aztán mehet ki.
2011. máj. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

meg, de csurom vizesen akkor se rakd ki az udvarra, nagyjából száradjon meg. fő az óvatosság, olyan kicis h sosem lehet tudni!:)


(de tudod, hogy elég őket fél évente fürdetni, mert nem tesz jót a bőrüknek:-) )

2011. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha alaposan megszárítod akkor nem...én is holnapra tervezek megfürdetni egy alomnyi 2 hónapos kölyköt:D mondjuk ők már fürödtek 5 hetesen egyszer (szoktatjuk őket a kozmetikához) de téged se irigyellek...a kicsik utálják ezt a procedúrát :D de sajna gyakorolni kell mert különben felnőve nehezebben viselik
2011. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

fürdesd is!

Mi sajnos úgy jártunk, hogy nem szoktattuk a vízhez és retteg tőle. Jugoszláv farkasölő, szóval nem kicsi. Megoldhatatlan szinte a fürdetés.

2011. máj. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is simán megfürdettem ennyi idősen. Figyelj rá, nehogy túl hideg legyen a víz, vagy túl forró. Az enyém ott szerette meg a fürdést, amikor samponozás közben masszíroztam is. Imádta, imádja!
2011. máj. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!